Nobilis Tilia Deo kulička cedr a santal 50 ml

Nobilis Tilia Deo kulička cedr a santal 50 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 50 ml
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Certifikáty: CPK
  • Bez DPH 198 Kč

Přírodní deodorant se svěží vůní citrusů a lehce dřevitým tónem santalu a cedrového dřeva zabraňuje vzniku nežádoucího zápachu. Zajišťuje zklidnění podrážděné pokožky po holení a depilaci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní deodorant Nobilis Tilia se svěží vůní cedrového dřeva a lehce nasládlým tónem santalu. Zabraňuje vzniku nežádoucího zápachu a zajišťuje zklidnění podrážděné pokožky i po holení a depilaci.

Cedrové a santalové dřevo jsou vzácné dřeviny s vynikajícími antiseptickými, protizánětlivými a regeneračními účinky. Zároveň deodorantu propůjčují své nezaměnitelné nasládlé dřevité aroma s lehkou vůní orientu a v kombinaci s citrusy působí svěžím dojmem. Vůně je tak vhodná jak pro muže i ženy.

Speciální složení má i aromaterapeutické účinky především pro navození harmonie, rovnováhy a duševní pohody, pomáhá odbourávat stresové stavy. Cedrové dřevo je známé i pro své tonizační, deodorační a stahující účinky na pokožku, čímž napomáhá zabránění vzniku zápachu z potu a deodorant má i mírný antiperspirační účinek.

Účinná ochrana před pocením

Přírodní deodorant Nobilis Tilia je skvělým pomocníkem pro váš každý den. Ochrání vás před nepříjemným zápachem v běžném provozu i v náročných situacích a zároveň díky obsahu přírodních složek nedráždí pokožku a neucpává její póry. Parfemace je tvořena variací esenciálních olejů, které po celý den uvolňují příjemnou vůni a nijak se nebudou tlouci s vaším oblíbeným parfémem. 

Pro zdravou pokožku

Tento kuličkový deodorant Nobilis Tilia je založen na kvalitních přírodních ingrediencích, které jsou nejen velice účinné, ale zároveň mají pěstící účinky na jemnou pokožku podpaží. Přírodní složky zklidňují podráždění pokožky po holení a zanechávají ji hebkou. Výtažek z cedrového dřeva má také mírný antiperspirační a tonizující účinek.

Příjemná vůně

Díky kuličkovému aplikátoru se deodorant velice dobře nanáší a zanechává rovnoměrnou vrstvu, která vás ochrání před pocením po celý den. Obsažené vonné esence nejen, že působí proti zápachu, ale zároveň mají aromaterapeutické harmonizační účinky na psychiku. Vůně cedru a santalu je příjemná ženám i mužům a přináší uvolnění a pohodu. 

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku několikrát denně dle potřeby.

Tip: Díky zklidňujícím složkám můžete deodorant použít i bezprostředně po holení a depilaci.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?