Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Urtekram Deo kulička crystal růže 50 ml

Urtekram Deo kulička crystal růže 50 ml

Kuličkový deodorant s jemnou vůní růží spolehlivě eliminuje vznik tělesného zápachu a současně pečuje i o tu nejcitlivější pokožku díky obsahu rostlinných výtažků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kuličkový deodorant Urtekram s jemnou vůní růží spolehlivě eliminuje vznik tělesného zápachu a současně pečuje i o tu nejcitlivější pokožku díky obsahu rostlinných výtažků. Kamenec společně s esenciálními oleji přirozenou cestou brání nadměrnému pocení, aniž by docházelo k ucpávání pleťových pórů či dokonce podráždění pokožky.

Deo roll on je natolik účinný díky obsahu kamence v kombinaci s esenciálními oleji z pelargonie a citronové trávy. Kamenec působí adstringentně, lehce stahuje pleťové póry, a brání tak nadměrnému pocení. V kombinaci s antibakteriálními oleji spolehlivě eliminuje výskyt bakterií způsobujících tělesný zápach. Navíc esenciální oleje chrání pokožku před podrážděním, vznikem drobných zánětů i začervenáním.

Deodorant působí přirozenou cestou, zbytečně neucpává pleťové póry ani nezpůsobuje podráždění citlivé pokožky podpaží. Pouze ničí bakterie vyskytující se v podpaží a způsobující nepříjemný zápach. Pot sám o sobě totiž není cítit, stává se tak až v okamžiku, kdy se dostane do styku s bakteriemi na povrchu pokožky. Plně tak postačí využít přírodních účinků kamence a esenciálních olejů obsažených v kuličkovém deodorantu.

Dlouhotrvající ochrana

Deodorant v kuličce Urtekram je přirozenou ochranou proti pocení a nežádoucímu zápachu, zároveň ale neucpává póry a nepředstavuje potenciální riziko pro vaše zdraví. Jemný a šetrný deodorant s obsahem přírodních výtažků a kamence nedráždí pokožku a naopak jí poskytuje péči. Vůně růže působí velice žensky a smyslně a bude vás provázet po celý den.

Vůně a péče

Přírodní deodorant Urtekram neobsahuje žádné zbytečné chemické složky, které jen zatěžují pokožku. Jeho krémová konzistence je pro pokožku velice příjemná a díky kuličkovému aplikátoru se pohodlně aplikuje. Rostlinný glycerin účinně zklidňuje podrážděnou či zarudlou pokožku a zároveň jí dodává hydrataci. Deodorant díky tomu nezatěžuje ani citlivou pokožku a nezpůsobuje podráždění.

Proti pocení i zápachu

Deodorant obsahuje kamenec, jež přirozeně brání nadměrnému pocení, ale zároveň neucpává kožní póry, a tím neovlivňuje přirozené ochlazování pokožky. Kamenec ve spolupráci s přírodními esenciálními oleji z pelargonie a citronové trávy působí antibakteriálně, čímž brání množení bakterií rozkládajících pot, a tím i efektivně chrání proti zápachu. Deodorant tak chrání vaše tělo přirozenou cestou a zanechává jemnou vůni, na kterou se můžete po celý den spolehnout. 

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte rovnoměrně na čistou suchou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat.

Upozornění: Neaplikujte na podrážděnou či poraněnou kůži.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin1), Potassium Alum, Xanthan Gum, Pelargonium Graveolens Flower Oil2), Cymbopogon Schoenanthus Oil2), Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Linalool, Limonene

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství, 2) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Pelargonium Graveolens Flower Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Linalool, Limonene

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Produktové řady: Urtekram Rose

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Lenka 24. 7. 2018 21:09

Deodorant vubec neplni svou funkci. Jako bych nepouzila nic.

Nic moc / Hana 13. 8. 2017 12:10

Po pár hodinách potřebuji znovu aplikovat, a to se ani moc nepotím. Vůně celkem pěkná, nedráždilo mi to citlivou kůži.

/ Slavka 4. 11. 2018 10:22

Nejlepší deodorant! Vydrží dlouho, hezky voní. Kupuji ho pravidelně.

Doporučuji / Lucie 1. 4. 2016 10:19

Dlouho jsem hledala deodorant, který by splňoval dva důležité faktory - byl přírodní a fungoval. (Například Lavera či Alverde pro mě nebyly vhodné). Dost se potím, hlavně v létě, kdy kulička můj zátěžový test obstála. Dokonce i v největších vedrech jsem se nemusela přetírat.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?