Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

SANTE Deo kulička krystal Pure Spirit 50 ml

SANTE Deo kulička krystal Pure Spirit 50 ml

Přírodní kuličkový deodorant Pure Spirit je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Je vyroben pouze z přírodního krystalu, které brání vzniku tělesného zápachu a je pokožkou velmi dobře snášen.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Přírodní kuličkový deodorant Pure Spirit SANTE je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku, neboť je vyroben pouze z přírodních krystalů a pramenité vody, které zabraňují vzniku tělesného zápachu a jsou pokožkou dobře snášeny. Kamenec zajišťuje blokování bakteriálního rozkladu potu a tím vzniku nežádoucího zápachu. 

Roll-on deodorant zachovává díky speciálnímu složení přirozené funkce pokožky, potních žláz i kožních pórů a zároveň spolehlivě chrání před vznikem nepříjemného zápachu. Kamenec, přírodní minerál, působí přirozeně antibakteriálně a adstringentně. Mírní tak nejenom tělesné pachy, ale také lehce stahuje potní póry a eliminuje nadměrné pocení. Jemný deodorant bez přidané parfemace a esenciálních olejů je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku, kterou zbytečně nedráždí ani nezatěžuje.

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku dle potřeby.

Upozornění: Před použitím protřepejte.

Barva: neutrální

Výrobce: SANTÉ Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese , 31020 , Salzhemmendorf, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Doporučuji / 17. 12. 2011 20:41

S touto deo kuličkou jsem velice spokojena a je spokojena i moje maminka, která se sice nezajímá o přírodní kosmetiku, přesto zhodnotila, že je pot opravdu méně cítit a velmi brzy ode mne chtěla, abych ji koupila další. Vážně doporučuji. S pozdravem J.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?