Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Lavera Deo kulička verbena a limetka, Body Spa 50 ml

Lavera Deo kulička verbena a limetka, Body Spa 50 ml

Deo kulička vonící po citrusech s obsahem zklidňujících výtažků z bambusu či balvny brání vzniku tělesného zápachu a pečuje o pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Deo kulička verbena & limetka z řady Lavera Body Spa s obsahem bambusových a bavlníkových vláken a výtažky z Aloe verea, měsíčku či vilínu se díky šetrnému složení hodí i pro citlivou pokožku. Poskytne vám dlouhotrvající pocit svěžesti a čistoty. Zinek brání vzniku nepříjemného tělesného zápachu i nadměrnému pocení. Deodorant pečuje o pokožku podpaží a předchází jejímu podráždění. Je doplněný množstvím esenciálních olejů, které spolu s extrakty z verbeny či limetky, které mu dodávají velmi osvěžující vůní.

Deo kulička verbena & limetka s obsahem bambusových a bavlníkových vláken vám poskytne dlouhotrvající pocit svěžesti a čistoty. Obsažený zinek brání vzniku nepříjemného tělesného zápachu i nadměrnému pocení. Deodorant pečuje o citlivou pokožku podpaží a chrání ji před podrážděním, a to díky výtažkům z měsíčku, vilínu, bambusu či bavlny. Aby byla pokožka krásně zvláčněná, hebká a vyživená, je deo kulička doplněná jojobovým olejem či extraktem z rýže. Díky kombinaci několika esenciálních olejů a rostlinných výtažků má deodorant osvěžující citrusovou vůni.

Použití: Deodorant nanášejte dle potřeby na čistou suchou pokožku.

Upozornění: Pouze k vnějšímu použití.

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4 , D-30974, Wennigsen , Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?