Santé Deo sprej krystal Pure Spirit 100 ml

Santé Deo sprej krystal Pure Spirit 100 ml

  • Bez DPH 238 Kč

Deo sprej Pure Spirit využívá síly přírodního kamence. Spolehlivě ochrání před vznikem tělesných pachů a je velice jemný i k té nejcitlivější alergické pokožce.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Deo sprej Santé Pure Spirit využívá síly přírodního kamence. Spolehlivě vás ochrání před vznikem tělesných pachů i nadměrným pocením a současně je velice jemný i k té nejcitlivější alergické pokožce. Kamenec působí přirozeně adstringentně a antibakteriálně, lehce stahuje kožní póry a eliminuje zápach, aniž by ucpával pokožku.

Kamenec je skvělým přírodním deodorantem, který spolehlivě mírní zápach i nadměrné pocení. Má skvělé antibakteriální účinky, účinně eliminuje výskyt bakterií v podpaží, a tím pádem i vznik nepříjemných pachů. Ve spojení se stříbrem se protibakteriální účinky kamence ještě násobí. Kamenec působí i lehce adstringentně, stahuje kožní póry, a reguluje tak nadměrné pocení. Čisté přírodní složení je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku alergiků a ekzematiků, nezpůsobuje podráždění pleti a ani jí nadměrně nezatěžuje.

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Potassium Alum, Cinnamic Acid, Silver

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Produktové řady: Santé Kristall

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: SANTE Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.sante-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

*** / Petra 18. 1. 2014 11:22

pod názvem Pure Spirit jsem si představila, že bude bez zápachu/vůně, což tak ovšem není.. má velmi specifický zápach, který se mi vůbec nelíbí.. na druhou stranu tento zápach po chvíli vyprchá a nejde tak moc cítit a jelikož používám parfém necítím ho poté vůbec.. co se týká funkčnosti hodnotím ho jako dobrý, nějakou dobu vydrží, ale žádný zázrak nečekejte.. (pořád ale lepší jak ty chemické fujky :P)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?