SANTE Deo sprej krystal Pure Spirit 100 ml

SANTE Deo sprej krystal Pure Spirit 100 ml

Deo sprej Pure Spirit využívá síly přírodního kamence. Spolehlivě ochrání před vznikem tělesných pachů a je velice jemný i k té nejcitlivější alergické pokožce.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Deo sprej SANTE Pure Spirit využívá síly přírodního kamence. Spolehlivě vás ochrání před vznikem tělesných pachů i nadměrným pocením a současně je velice jemný i k té nejcitlivější alergické pokožce. Kamenec působí přirozeně adstringentně a antibakteriálně, lehce stahuje kožní póry a eliminuje zápach, aniž by ucpával pokožku.

Kamenec je skvělým přírodním deodorantem, který spolehlivě mírní zápach i nadměrné pocení. Má skvělé antibakteriální účinky, účinně eliminuje výskyt bakterií v podpaží, a tím pádem i vznik nepříjemných pachů. Ve spojení se stříbrem se protibakteriální účinky kamence ještě násobí. Kamenec působí i lehce adstringentně, stahuje kožní póry, a reguluje tak nadměrné pocení. Čisté přírodní složení je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku alergiků a ekzematiků, nezpůsobuje podráždění pleti a ani jí nadměrně nezatěžuje.

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat.

Ostatní kategorie: Deodoranty pro muže

Výrobce: SANTÉ Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.sante-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Eliška 7. 8. 2018 10:45

Asi bude u deodorantu rozdíl na jakou kůži ho použijete podle toho co píše paní Petra. U mě i přítele funguje a opravdu žádná parfemace nelze cítit. Až nám to trošku chybí po delší době používání :)

*** / Petra 18. 1. 2014 11:22

pod názvem Pure Spirit jsem si představila, že bude bez zápachu/vůně, což tak ovšem není.. má velmi specifický zápach, který se mi vůbec nelíbí.. na druhou stranu tento zápach po chvíli vyprchá a nejde tak moc cítit a jelikož používám parfém necítím ho poté vůbec.. co se týká funkčnosti hodnotím ho jako dobrý, nějakou dobu vydrží, ale žádný zázrak nečekejte.. (pořád ale lepší jak ty chemické fujky :P)

Nenašli jste to pravé? Co tohle?