Urtekram Deodorant sprej crystal neutral 50 ml

Urtekram Deodorant sprej crystal neutral 50 ml

  • Značka: Urtekram
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tělesný pach vzniká, když se pot dostane do kontaktu s kožními bakteriemi. Deodoranty Urtekram obsahují přírodní minerální soli, které přirozenou cestou zabraňují rozvoji bakterií způsobujících zápach. Proces pocení tedy může bez omezení probíhat dál a tělo se tak může zbavovat odpadních látek. Deodoranty Urtekram se rychle vstřebávají a nezanechávají na pokožce ani na oblečení nežádoucí bílé stop

Tělesný pach vzniká, když se pot dostane do kontaktu s kožními bakteriemi. Deodoranty Urtekram obsahují přírodní minerální soli, které přirozenou cestou zabraňují rozvoji bakterií způsobujících zápach. Proces pocení tedy může bez omezení probíhat dál a tělo se tak může zbavovat odpadních látek. Deodoranty Urtekram se rychle vstřebávají a nezanechávají na pokožce ani na oblečení nežádoucí bílé stopy. Rostlinný glycerín navíc pečuje o pokožku podpaží.
Schváleno Dánskou Asociací pro astma a alergie pro použití alergiky.

certifikáty: ECOCERT, LEAPING BUNNY
vhodné pro: ochranu před pocením
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: skleněný obal

použití: Aplikujte v případě potřeby do podpaží a dalších problematických míst.
INCI: Aqua, glycerin*, potassium alum, xanthan gum
*produkty ekologického zemědělství

země původu značky: Dánsko
charakteristika značky: Společnost Urtekram byla založena roku 1972 a dnes sídlí v Mariageru v severním Jutsku, v jedné z nejkrásnějších částí Dánska. Během 30 let se řada produktů Urtekram rozrostla a nyní obsahuje velmi širokou paletu čistě přírodních produktů. Společnost nepřipouští používání pesticidů, síry nebo ropy, protože to by negativně ovlivnilo kvalitu výrobku, Vaše zdraví a přírodu. Všechny produkty jsou vyráběny ze surovin 100% rostlinného původu. Produkty jsou vyráběny v moderních prostorách při použití ekolgicky nezávadných výrobních metod. V Urtekramu produkty nejsou v žádné fázi procesu výroby testovány na zvířatech. V současné době je Urtekram hlavní dánský výrobce přírodní tělové kosmetiky.

kontakt na výrobce:
Urtekram International A/S
Klostermarken 20
9550 Mariager
Danmark

webové strány značky:
www.urtekram-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20, 9550 Mariager Dánsko, www.urtekram-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?