Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Eco Cosmetics Deodorant stick olivový list/sléz 50 ml

Eco Cosmetics Deodorant stick olivový list/sléz 50 ml

Tuhý deodorant eliminuje tělesné pachy a zároveň pečuje o pokožku podpaží. Rostlinný glycerin pleť zjemňuje a chrání, zatímco rostlinné extrakty poskytují účinnou ochranu proti vzniku zápachu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tuhý deodorant Eco Cosmetics eliminuje tělesné pachy a zároveň pečuje o jemnou namáhanou pokožku podpaží. Rostlinný glycerin pleť zjemňuje a chrání před podrážděním, zatímco rostlinné extrakty poskytují účinnou ochranu proti vzniku zápachu.

Deodorant se stará o pokožku podpaží a zanechává ji jemnou a zklidněnou díky kombinaci glycerinu a esenciálních olejů. Ty pleť nejenom harmonizují a mírní případná podráždění, ale také pokožku přirozeným způsobem dezinfikují a chrání před zanícením. Pleť namáhaná častým holením je tak ochráněna a zklidněna.

Rostlinné extrakty z listů olivovníku, slézu, bílé vrby a řasy chlorella napomáhají regeneraci pokožky a současně působí antibakteriálně. Účinně eliminují výskyt bakterií v podpaží a brání vzniku tělesných pachů.

Použití: Aplikujte ráno na suchou pokožku podpaží a nechte vstřebat. Podle potřeby aplikaci opakujte během dne.

Výrobce: eco cosmetics GmbH & Co. KG, Hildesheimerstr. 353 , D-30880, Laatzen, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

nic moc / Jana 12. 4. 2014 20:24

+ příjemně voní (ze začátku), nezanechává bílé stopy - během chvíle podpaždí již nevoní, ale je to praví opak,( zlaté garnier či rexona a to má i příznivou cenu) Za mně jsou to vyhozené peníze

Spokojenost:) / Hanka* 25. 7. 2012 10:31

Svěží vůně, příjemné lehké balení (vhodný pro ty, kdo často cestují). A je účinný, co víc si od deodorantu přát:)

Skvělé / Klára 6. 1. 2016 17:53

Naprostá spokojenost. Příjemně voní, tak zvláštně svěže, chvíli i po nanesení, nezanechává žádné stopy ani ulepenost. Při nějaké výrazné sportovní činnosti asi nebude tak účinný, jako běžné antiperspiranty, ale na běžné nošení je ideální. Potím se méně a když už, tak hlavně bez zápachu. Za mě super.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?