Acorelle Depilační proužky na tělo 20 ks

Acorelle Depilační proužky na tělo 20 ks

  • Bez DPH 241 Kč

Depilační proužky na tělo na bázi včelího vosku a Aloe vera jsou určeny pro okamžité použití k depilaci těla s optimální účinností a dlouhodobým efektem trvajícím 3-4 týdny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Depilační proužky na tělo Acorelle na bázi včelího vosku a Aloe vera jsou určeny pro okamžité použití k depilaci těla s optimální účinností a dlouhodobým efektem trvajícím 3- 4 týdny. Proužky jsou obohaceny o výtažek z Aloe vera, který pleť hydratuje, zklidňuje a má lehký chladivý účinek. Azulen obnovuje a reguluje růst chloupků, zatímco arganový a slunečnicový olej pokožku dokonale vyživí a uzamykají v ní hydrataci.

Studený vosk na bázi minerální pryskyřice chrání pokožku citlivou na teplo a je tak vhodný i pro citlivou pokožku. Azulénový olej odstraní zbytky vosku po depilaci a zároveň má zklidňující a regenerační účinky. Depilační proužky jsou bez alergenů a parabenů, aby byla co nejvíce eliminována intolerance pokožky a minimalizovány kožní reakce.

Použití: Proužky nahřejte mezi dlaněmi. Oddělte proužky od sebe. Proužek aplikujte na požadované místo a jemně masírujte ve směru růstu chloupků. Poté energicky strhněte proužek proti směru růstu chloupků, přičemž dobře přidržte pokožku. Proužek lze použít vícekrát. Po použití proužku aplikujte azulénový olej pro zklidnění pokožky a odstranění zbytků vosku.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Udržujte mimo dosah dětí.

Upozornění: Dodržujte návod k použití. Nepoužívat k jiným než uvedeným účelům. Nepoužívat vnitřně. Vyvarujte se přímého styku se sliznicemi a očima. Nepoužívejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Nevystavujte se slunečnímu záření nejméně 24 hodin po depilaci.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Vosk: Glyceryl Rosinate, Ricinus Communis Seed Oil, Cera Alba1), Argania Spinosa Kernel Oil1), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Aloe Barbadensis Leaf Extract1)Péče: Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil1), Parfum

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Parfum

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?