Prohlédněte si vaše seznamy přání

Attitude Dětská pěna do koupele hruška, Baby leaves 473 ml

Attitude Dětská pěna do koupele hruška, Baby leaves 473 ml

Jemná pěna do koupele vás přitáhne svou šťavnatou hruškovou vůní. Má šetrně složení, které nijak nedráždí ani nevysušuje jemnou dětskou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dětská pěna do koupele Attitude zaujme šťavnatou vůní zralých hrušek, která přiláká Vaše dítko k večerní koupeli. Její šetrné složení bez umělých parfemací, ftalátů a dalších dráždivých látek jemnou dětskou pokoždu nedráždí, nenarušuje její pH a chrání ji před vysušením. Je tedy vhodná na každodenní použití. Praktická pumpička zajistí bezpečné a přiměřené dávkování prostředku.

Borůvky podporují mladistvý vzhled pokožky urychlují hojení a podporují růst vlasů. Moringa je plná vitaminů, antioxidantů a má skvělé regenerační schopnosti. Pokožku i vlasy hydratuje do hloubky a chrání je před poškozením. Je také vhodným pomocníkem pro citlivou a alergickou pleť nebo suché a roztřepené vlasy.

Kanadská značka Attitude vyrábí své produkty z látek šetrných k lidskému zdraví i životnímu prostředí. Používá výhradně obnovitelné zdroje a veškeré používané obaly jsou recyklovatelné. Veškeré produkty, nabízené značkou Attitude, jsou hypoalergenní a pouze s čistě přírodní parfemací.

Pěna do koupele je vhodná pro vegany a má certifikát ECOLOGO.

Použití: Pro pěnovou koupel nalijte do tekoucí vody. Pro mytí vlasů nebo těla použijte malé množství na ruku/vlhkou žínku a naneste na pokožku/vlasy. Smyjte vodou.

Vůně: ovocná

Výrobce: Attitude, 5605 De Gaspé, Suite 401 , Montreal, QC, H2T 2A4, CANADA, Kanada , tel: +1.514.509.7225

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?