Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

Nobilis Tilia Dětský osvěžovač vzduchu Majda 200 ml

Nobilis Tilia Dětský osvěžovač vzduchu Majda 200 ml

Značka: Nobilis Tilia
Balení:
274
Momentálně vyprodané na e-shopu

Osvěžovač vzduchu pro miminka obsahuje bio éterické oleje, které uklidňují a usnadňují dýchání. Podporuje zdravý a klidný spánek a provoní místnost.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Osvěžovač vzduchu pro miminka Nobilis Tilia obsahuje bio éterické oleje, které uklidňují a usnadňují dýchání. Podporuje zdravý a klidný spánek a provoní místnost.

Osvěžovač vzduchu pro miminka provoní, pročistí a zvlhčí vzduch v místnosti. Obsahuje velmi jemnou koncentraci bio éterických olejů, proto je vhodný už od narození na usnadnění dýchání miminka. Podporuje klidné dýchání a pokojný spánek.

To nejlepší pro vaše děťátko

Osvěžovač vzduchu Nobilis Tilia pro miminka je vytvořen s ohledem na specifické požadavky organismu našich nejmenších a nezatěžuje tělíčko vašeho děťátka zbytečnými syntetickými složkami. Osvěžovač vzduchu pro miminka je vhodný už od narození a nejen, že krásně provoní pokojíček, ale zároveň děťátku usnadní dýchání. 

Klidný spánek

Osvěžovač vzduchu Nobilis Tilia působí příznivě na zdraví dýchacích cest a zvlhčuje vzduch, aby se děťátku lépe dýchalo. Působí proti vysušení sliznic a zlepšuje průchodnost dýchacího traktu. Díky svěží a uklidňující vůni z variace přírodních éterických olejů dobře neutralizuje nepříjemné pachy a zaručí vašemu miminku klidný odpočinek. 

Přírodní složení

Na rozdíl od klasických konvenčních osvěžovačů vzduchu nenajdete v osvěžovači od Nobilis Tilia žádné zbytečné syntetické složky. Skládá se pouze z vody a éterických olejů, které se rychle rozptýlí ve vzduchu a nezatěžují organismus miminka. Éterické oleje aromaterapeuticky působí na náladu miminka, zklidňují jej a podporují zdravý spánek. 

Použití: Pro prevenci nastříkáme několikrát denně do ovzduší, kde miminko pobývá nebo spí. Před použitím protřepejte.

Tip: Osvěžovač Nobilis Tilia nahradí průmyslově vyráběné osvěžovače vzduchu. Je velmi jemný, proto je vhodný i pro malé děti, nedráždí a zanechává jemnou nevtíravou vůni.

Vůně: bylinková, kořeněná

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Z blogu (2)

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: