Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Yellow and Blue Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy, citron a levandule 1 l

Yellow and Blue Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy, citron a levandule 1 l

Značka: Yellow and Blue
Certifikáty: ECO GARANTIE
Certifikát ECO GARANTIE
Balení:
249
199
Skladem > 50 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Ekologická dezinfekce na bázi rostlinného alkoholu na všechny pevné povrchy v domácnosti. S vůní bio citronové a levandulové silice.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy citron a levandule Yellow and Blue je ekologická dezinfekce na bázi rostlinného alkoholu, která je určená pro účinné čištění všech pevných povrchů v domácnosti. Využijete ji tak nejen v koupelně a na WC, ale také např. v kuchyni.

Neobsahuje chlór, nezanechává nežádoucí stopy a je vhodná i do domácnosti s malými dětmi a zvířecími mazlíčky. Svěží vůni tvoří esenciální oleje z levandule a citronovníku. Šetrná ale zároveň účinná dezinfekce neobsahuje žádné syntetické a dráždivé látky a nepředstavuje tak zátěž životnímu prostředí. Je tvořena pouze vysokoprocentním alkoholem a éterickými oleji.

Tierra Verde vyvíjí výrobky denní potřeby s co nejmenším dopadem na zdraví a životní prostředí. Mezi jejich značky patří eko drogerie Yellow & Blue, menstruační kalíšky Gaia Cup a také biobavlněné produkty Casa Organica.

Použití: Neředěnou kapalinu aplikujeme podle potřeby na povrch a necháme působit 1 minutu, při větším znečištění 5 minut. Poté čištěný povrch opláchneme vodou či setřeme navlhčeným textilem. Nepoužívejte prostředek na tělo.

Upozornění: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. Může vyvolat alergickou reakci.

Ostatní kategorie: Ekodrogerie na koupelny a kuchyně

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a , 61700, Brno, Česká republika , tel: +420 511 119 820

Z blogu (1)

5 míst, kde se nejvíce daří bakteriím

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: