Prohlédněte si vaše seznamy přání

Sonett Dezinfekční prostředek, rozprašovač 100 ml

Sonett Dezinfekční prostředek, rozprašovač 100 ml

Momentálně vyprodané na e-shopu

Dezinfekční prostředek odstraňuje veškeré plísně i bakterie díky vysokému obsahu rostlinného alkoholu a přírodním tenzidům. Tato kombinace si účinně poradí s bakteriemi v celé domácnosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dezinfekční prostředek Sonett odstraňuje veškeré plísně i bakterie díky vysokému obsahu rostlinného alkoholu a přírodním tenzidům. Tato kombinace si účinně poradí s bakteriemi na jakémkoliv povrchu v celé domácnosti.

Dezinfekční prostředek je výborným pomocníkem pro pravidelnou údržbu kuchyně i koupelny. Díky svým antibakteriálním schopnostem účinně likviduje plísně i nejrůznější druhy bakterií, jako je salmonela či E.coli.

Přírodní složení dezinfekce je šetrné nejen k čištěnému povrchu a k pokožce rukou, ale také k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Značka Sonett nabízí již od 70. let ekodrogerii, která je šetrná k životnímu prostředí i lidskému organismu. Firma je držitelem certifikátů kvality pro kompletní sortiment, a sice Natural Care Product (NCP), Natural Cosmetic Standard, CSE, Stop Climate Change a Vegan Society.

Použití: Dezinfekční prostředek aplikujte přímo na znečištěnou plochu. nechte působit a opláchněte čistou vodou či otřete vlhkým hadříkem.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5 , D-88693, Deggenhausen, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Andrea 14. 8. 2019 14:17

Vždy si tuto dezinfekci beru na dovolenou. Jistota je jistota, takže hned po příjezdu vezmu útokem sprchu, umyvadlo a wc. Případně ještě to, co mi připadá, že by se hodilo odbaktrériovat (kliky u dveří apod.).

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?