Fun Factory Dildo Amor černá 1 ks

Fun Factory Dildo Amor černá 1 ks

1250
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Dildo Dildo se velmi snadno zavádí a otevírá nové obzory stimulace.

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Dildo Amor černá Fun Factory se může pochlubit možná jednoduchým, ale aerodynamickým, velmi elegantním, a přitom realistickým tvarem. Je fantasticky přizpůsobivé, bez jakýchkoliv ostrých hran s hedvábně jemným povrchem. Použití je čistě na vaší fantazii. Stabilní, ergonomicky tvarovaná patka umožňuje pevný úchop, jde však použít i pro hru s popruhy. Experimentům se meze nekladou!

Použití dilda je úžasně snadné. Díky jeho hladkému povrchu se velmi snadno zavádí a otevírá nové obzory stimulace. Dildo je vyrobeno ze 100% silikonu, je proto pevné, pružné a zároveň hypoalergenní. Hedvábně jemný povrch pomáhá napodobovat lidskou kůži a umocní váš prožitek. Výhodou silikonu je také trvanlivost, odolnost a velmi snadná sterilizace pro bezpečné použití. Je tak pouze na vás a vašich skrytých fantaziích, jakým způsobem ho použijete. Lze ho třeba zahřát, vzít do vany, ale i strávit spolu vášnivé chvilky "obyčejně" v posteli.

Fun Factory je německá značka, kterou v roce 1996 založil Dirk Bauer a Michael Pahl. Vyrábí erotické hračky, specializují se především na silikonová dilda a vibrátory. Sídlí v Brémách, hračky vyrábí více než 20 let a inspirují nimi k sexuálním hrátkám.

Země původu: Německo

Výrobce: FUN FACTORY GmbH , , Německo

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?