Fun Factory Dildo The Boss tělová 1 ks

Fun Factory Dildo The Boss tělová 1 ks

1544
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Dildo Dildo s oblou špičkou je skvělým pomocníkem pro stimulaci bodu G a bodu P!

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Dildo The Boss tělová Fun Factory je určený pro každého, kdo preferuje větší a realističtější tvary s oblou špičkou. Jedná se proto o nejrealističtější dildo v nabídce této značky a zároveň o kus s přezdívkou "král německých dild". Použití je čistě na vaší fantazii, buď můžete použít jeho velmi pevnou přísavku či ho můžete použít pro hru v páru s popruhem. Experimentům se meze nekladou!

Dildo je vhodné k použití pro vaginální i anální hrátky, jedná se proto o skvělého pomocníka pro stimulaci bodu G či bodu P. Ne, nejedná se o mýtus, oba zmíněné body existují a jejich vhodnou masáží lze docílit nezapomenutelného zážitku. Zároveň vám může pomoci poznat sebe i partnera ještě o něco lépe a prohloubit tak váš vztah. Dildo je vyrobeno ze 100% silikonu, který pomáhá napodobovat lidskou kůži a jeho hedvábně jemný povrch umocní váš prožitek. Výhodou silikonu je také trvanlivost, odolnost a velmi snadná sterilizace pro bezpečné použití.

Fun Factory je německá značka, kterou v roce 1996 založil Dirk Bauer a Michael Pahl. Vyrábí erotické hračky, specializují se především na silikonová dilda a vibrátory. Sídlí v Brémách, hračky vyrábí více než 20 let a inspirují nimi k sexuálním hrátkám.

Země původu: Německo

Výrobce: FUN FACTORY GmbH , , Německo

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?