Diochi Dinavir 50 ml

Diochi Dinavir 50 ml

  • Bez DPH 640 Kč

Posilující bioinformační kapky Dinavir aktivně napomáhají detoxikaci organismu, posilují jej a chrání před negativními dopady stresu a civilizačních chorob.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Posilující bioinformační kapky Diochi Dinavir aktivně napomáhají detoxikaci organismu, posilují jej a chrání před negativními dopady stresu i civilizačních chorob. Složení bohaté na množství bylinných výtažků posiluje obranyschopnost organismu, pročišťuje jej a urychluje regeneraci.

Kapky skvěle detoxikují organismus a napomáhají vyplavování škodlivých látek díky vyvážené kombinaci výtažků ze šalvěje, pukléřky, meduňky, růžových květů, citroníku a mnohých dalších. Pravidelné užívání posiluje tělo vůči stresu, chrání jej před civilizačními chorobami a současně posiluje fyzickou i psychickou aktivitu. Organismus je odolnější vůči infekcím, ale i únavě. Antioxidanty napomáhají z těla vylučovat škodliviny, napomáhají správné činnosti lymfatického systému a také svým způsobem přispívají k odolnosti a silnější imunitě.

Dávkování: 20 kapek užívejte až 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let věku mohou užívat 2x denně až 10 kapek.

Upozornění: Během kúry zvyšte příjem tekutin.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Voda, Líh kvasný (22,5 %) , Fruktóza, Yzop lékařský, Černohlávek obecný, Šalvěj červenokořenná, Růže damascénská, Ptačí zob lesklý, Pukléřka islandská, Koptis čínský, Kozinec blanistý, Citroník Rajský, Bukvice lékařská, Meduňka lékařská, Popenec břečťanovitý, Jablečník obecný, Konopnice bledožlutá

Možné alergeny: Citroník Rajský

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.