Diochi Diocel 50 ml

Diochi Diocel 50 ml

  • Bez DPH 443 Kč

Kapky Diocel posilují organismus a navrací mu svěžest díky účinné kombinaci bylin. Podporují zdraví vylučovacího systému, správné zažívání i činnost žlučníku a jater.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapky Diochi Diocel posilují organismus a navrací mu svěžest díky účinné kombinaci bylin. Harmonizují meridián ledvin, močového měchýře a plic. Podporují tak zdraví vylučovacího systému, správné zažívání i činnost žlučníku a jater.

Bylinné kapky harmonizují tělesné funkce, posilují je a navrací tělu svěžest a vitalitu. Organismus si tak přirozenou cestou řeší problémy sám. Kapky pomáhají při zánětech a onemocněních močového měchýře i močových cest a také při onemocnění ledvin. Také působí hojivě na bolavé poškozené svaly a klouby, podporují zdravý růst vlasů a nehtů. Při pravidelném užití eliminují pocit vágního strachu.

Dávkování: Před použitím protřepejte! Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně 5 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Pyrrosia lingua, Lopuch větší, Zlatobýl obecný, Tužebník jilmový, Vrbovka malokvětá, Turan kanadský, Medvědice lékařská, Vřes obecný, Vrba bílá kůra, Kopřiva dvoudomá, Kakost smrdutý, Lnice obecná, Jehlice trnitá, Chrpa polní (3 %) , Svízel syřišťový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.