Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Diochi Diocel 50 ml

Diochi Diocel 50 ml

Diocel v sobě kombinuje například medvědici, celík zlatobýl nebo kopřivu, které jsou výborné pro podporu imunity a společně s jehlicí trnitou pozitivně ovlivňují ledviny a močový měchýř.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bioinformační kapky Diochi Diocel v sobě kombinuje bylinné výtažky a éterické oleje, které byly pečlivě vybrány. Najdete v nich takové bylinky jako lopuch, tužebník či zleotbýl obecný.

Diocel obsahuje například lopuch, který napomáh k vylučování nadbytečné vody z organismu, a tím i k jeho odolnosti vůči projevům zátěžových faktorů. Nachází se v něm dále medvědice, která stejně jako celík zlatobýl či kopřiva přispívá k podpoře přirozené obranyschopnosti organismu. Všechny tyto bylinky pak spolu s jehlicí trnitou působí rovněž pozitivně na činnost ledvin a močového měchýře.

Dávkování: Před použitím protřepejte! Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně 5 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Doplněk stravy není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly, Očista organismu

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144 , 102 00, Praha 10, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?