Lily Lolo Mineral Cosmetics Duo na obočí Light 2 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Duo na obočí Light 2 g

  • Bez DPH 280 Kč

Světlé duo na obočí Light zafixuje tvar obočí na dlouhou dobu a zároveň mu dodá přirozený upravený vzhled. Kombinace minerálních pigmentů, přírodních vosků a olejů obočí skvěle zvýrazní.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Světlé duo na obočí Light Lily Lolo zafixuje tvar obočí na dlouhou dobu a zároveň mu dodá přirozený upravený vzhled. Kombinace minerálních pigmentů, přírodních vosků a olejů obočí skvěle zvýrazní, upraví, dodá mu plnější vzhled a zároveň je velice šetrná k citlivému očnímu okolí.

Nejsvětlejší odstín Light skvěle upraví blond až světle hnědé obočí a zvýrazní váš pohled. Duo fixačního vosku a barevného stínu nejen dotáhne líčení k dokonalosti, ale také o obočí pečuje a vyživuje jej. Vosk totiž obsahuje skvělý ricinový olej, který stimuluje růst obočí a dále také jojobový olej a včelí vosk. Kombinace těchto látek dodá obočí živiny potřebné pro zdravý růst, zatímco minerální pigmenty obsažené v barevném stínu jej přirozeně zvýrazní a vyplní.

Použití: Obočí nejprve pročešte kartáčkem. Poté za pomoci úzkého štětečku naneste vosk a obočí zafixujte. Nakonec obočí zvýrazněte a vyplňte barevným stínem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

fajné / Blanka 6. 4. 2017 17:43

Pěkně sestavené duo. Světle hnědý odstín je s neutrálním - až studeným odstínem, takže ideální. Nejdřív použiji vosk a až poté hnědý stín (naopak mi vosk "stírá" hnědý odstín). Rozhodně doporučuji.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?