Annemarie Börlind Dvoufázový hyaluronový shake 50 ml

Annemarie Börlind Dvoufázový hyaluronový shake 50 ml

Spojení Aloe vera, červených řas a kyseliny hyaluronové intenzivně hydratuje pleť, pomáhá ji vyhlazovat a zanechá ji příjemně svěží.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dvoufázový hyaluronový shake Annemarie Börlind se hodí zejména k péči o suchou pleť, které potřebuje pořádnou dávku hydratace. Obsahuje například výtažek z červených mořských řas, šťávu z Aloe vera nebo kyselinu hyaluronovou. Pleť nejen intenzivně hydratuje, ale také ji celkově regeneruje a pomáhá ji zpevňovat.

Spojení šťávy z Aloe vera, výtažku z červených řas a kyseliny hyaluronové dodává pokožce pořádnou dávku hydratace a zanechává ji relaxovanou a svěží. Tato kombinace pomáhá v pleti vázat vlhkost a současně posiluje její pevnost, stejně jako její přirozený ochranný film. Pleť tak po aplikaci přípravku zůstane svěží, přirozeně pevná a lehce vyhlazená. Složení je obohacené také o skvalan nebo jojobový olej, díky kterým pleť zůstane příjemně hebká na dotek.

Použití: Lahvičku protřepejte a poté naneste malé množství přípravku na čistou suchou pleť. Poté můžete dle potřeby aplikovat krém. Používejte ráno a/nebo večer.

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?