Prohlédněte si vaše seznamy přání

Sonett Eko mycí houbičky 2 ks

Sonett Eko mycí houbičky 2 ks

Ekologická houbička na nádobí usnadní úklid díky přírodním celulózovým a sisalovým vláknům, které si poradí s přischlou nečistotou i zbytky jídla. Rozložitelné složení nezatěžuje životní prostředí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ekologická houbička na nádobí Sonett vám usnadní úklid díky přírodním celulózovým a sisalovým vláknům, které si účinně poradí s přischlou nečistotou i se zbytky jídla. Přírodní složení doplněné o recyklované PET láhve navíc nezatěžuje životní prostředí.

Mycí houbička má dvě strany: hrubší z celulózového vlákna, která účinně odstraní hrubé nečistoty a jemnou ze sisalu a recyklovaných PET láhví, která spolehlivě odstraní i ty nejmenší nečistoty. S houbičkou uklidíte celou domácnost, aniž by došlo k poškrábání nebo poškození jemných povrchů, jako je sklo či nerez.

Díky přírodnímu složení můžete houbičku použít opakovaně. Vždy, když je špinavá, vyperte ji na 50°C v pračce a bude znovu připravena k použití. Díky složení z přírodních a recyklovaných materiálů je houbička šetrná k přírodě a navíc díky možnosti opakovaného použití ušetří i vaši peněženku.

Značka Sonett nabízí již od 70. let ekodrogerii, která je šetrná k životnímu prostředí i lidskému organismu. Firma je držitelem certifikátů kvality pro kompletní sortiment, a sice Natural Care Product (NCP), Natural Cosmetic Standard, CSE, Stop Climate Change a Vegan Society.

Použití: Použijte pro mytí nádobí i pro údržbu všech povrchů v domácnosti.

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5 , D-88693, Deggenhausen, Německo

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Celulózová vlákna, Sisal, Recyklované PET láhve, Polyurethane

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Skvělá houbička / Mo-nika 1. 11. 2017 19:10

Používám s nadšením. Padne do ruky, je velká tak akorát, ohebná a nepraská, je bez zápachu.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?