Epigemic EpiCafe 150 g

Epigemic EpiCafe 150 g

Směs z kořene čekanky a jemně mletého zázvoru vás po ránu příjemně povzbudí a má příznivý vliv na činnost srdce, cévního systému či střev.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

EpiCafe Epigemic je instantním nápojem založeným na čistě přírodních surovinách bez obsahu kofeinu a lepku, který vás zaručeně postaví na nohy. Kombinuje v sobě účinky sušeného zázvoru a kořenu čekanky. Kořen čekanky je nejen oblíbenou náhražkou kávy, ale má řadu pozitivních účinků na lidský organismus. Spolu se zázvorem pak podpoří činnost řady důležitých orgánů.

Směs kořene čekanky a jemně mletého zázvoru dává dohromady harmonicky vyvážený chuť instantního nápoje Epicafe. Po ránu celkově povzbudí organismus a podpoří správnou činnost střevního traktu, jater či srdce a cév. Čekanka má rovněž v kombinaci se zázvorem příznivý vliv na stav svalů, kostí a kloubů. Zázvor pak také posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá udržet pocit vitality a energie během dne. Hodí se také pro zmírnění ranních nevolnosti v průběhu těhotenství.

Příprava: Dvě kávové lžičky (2 gramy) prášku nasypte do šálku či hrnku a zalijte 200 ml horké vody. Můžete dochutit klasickým či rostlinným mlékem a medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Čekanka obecná kořen, Zázvor obecný1)

1) Organic agriculture

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: