Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Diochi Estrozin 50 ml

Diochi Estrozin 50 ml

Kapky Estrozin využívají kombinaci bylin, jako je kontryhel či hluchavka, které působí příznivě na ženský organismus během menstruace či v období klimakteria.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapky Diochi Estrozin využívají kombinaci bylin, jako je kontryhel, jetel nebo hluchavka, které působí příznivě na menstruační cyklus. Právě obsažený kontryhel příspívá k udržení jeho pravidelnosti, a navíc příznivě ovlivňuje celkový stav ženského organismu v období klimakteria.

Kapky Estrozin obsahují kombinaci kontryhele, hluchavky či fenyklu. Tyto bylinky pomáhají navozovat celkovou pohodu při menstruaci a také během premenstruačních dní. Tyto účinky podporuje také kozinec blanitý, který má kromě toho mnoho dalších účinků, například pozitivně ovlivňuje krevní tlak i činnost celé cévní soustavy.

Dávkování: Před použitím protřepejte! Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně 10 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Doplněk stravy není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ostatní kategorie: Menstruace

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144 , 102 00, Praha 10, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?