Diochi Estrozin 50 ml

Diochi Estrozin 50 ml

  • Bez DPH 443 Kč

Kapky Estrozin využívají kombinaci bylin, která pomáhá ženám při menstruaci, stabilizuje cyklus a působí pozitivně v období menopauzy. Přírodní fytohormony pomáhají tělu vytvářet chybějící estrogen.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapky Diochi Estrozin využívají kombinaci bylin, která aktivně pomáhá ženám při menstruaci, stabilizuje cyklus a také působí pozitivně v období menopauzy. Přírodní fytohormony napomáhají tělu vytvářet chybějící estrogen, a eliminují tak problémy spojené s jejich nedostatkem.

Bylinné kapky nejenom že pomáhají ženám v přechodu, ale také napomáhají snadněji se vyrovnat s nepříznivými příznaky menopauzy, jako je nadměrné pocení, padání vlasů a jiné. Bylinky celkově harmonizují hormonální systém a navrací ženskému tělu vitalitu. Kromě toho kapky stabilizují nepravidelný menstruační cyklus, upravují jej a eliminují nepříjemné projevy s ním spojené, jako jsou vytrvalé bolesti hlavy, nevolnost či bolesti břicha.

Bylinné kapky pro zdraví

Kapky Diochi Estrozin jsou vysoce kvalitním přírodním produktem využívajícím rostlinných výtažků a jejich účinků na lidský organismus. Obsahuje vyváženou směs bylin, které harmonizují metabolické pochody ve vašem těle a přispívají k jeho celkovému ozdravení. Vycházejí z poznatků tradičního bylinkářství s moderními aspekty.

Hormonální rovnováha

Diochi Estrozin je bylinný přípravek ve formě kapek, který se snadno dávkuje a jeho použití je pohodlné. Je vhodný zejména pro ženy v hormonálně náročných obdobích. Aktivně jim pomáhá při menstruaci a zmírňuje případné obtíže, jako je zadržování vody, otoky, přibírání na váze, nepříjemné křeče či bolesti hlavy. Pomáhá také při zažívacích obtížích.

Přírodní hormony

Jak je známo, tak i byliny obsahují rostlinné hormony, které jsou často známé také pod názvem fytohormony. Právě ty pomáhají ustanovit rovnováhu ve vašem těle a podporují tvorbu estrogenu, který je pro ženský organismus nezbytný a jeho nedostatky se dokážou výrazně projevit. Kapky tak nenásilně doplňují zásobu estrogenu a ulevují od obtíží.

Úleva při menopauze

Kapky Diochi jsou také skvělým přípravkem v období menopauzy. Tato doba je velice náročná a tělo si těžko zvyká na nedostatek hormonů. Kapky Estrozin jsou proto vhodným doplňkem, který pomůže organismu se na tento nový stav postupně adaptovat. Estrozin ale pomáhá také při menstruaci, kdy stabilizuje pravidelný cyklus a navrací ženskému tělu vitalitu.

Dávkování: Před použitím protřepejte! Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně 10 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kozinec blanitý, Konopnice bledožlutá, Kontryhel žlutozelený, Srdečník srbiřský, Mochna husí (2,5 %) , Pískavice, Topolovka růžová, Měsíček lékařský, Jetel luční, Trnovník bílý, Popenec břečťanovitý, Jeřabina lékařská, Hluchavka bílá, Fenykl obecný, Lékořice Lysá

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.