Diochi Estrozin 50 ml

Diochi Estrozin 50 ml

Kapky Estrozin využívají kombinaci bylin, jako je kontryhel či hluchavka, které působí příznivě na ženský organismus během menstruace či v období klimakteria.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapky Diochi Estrozin využívají kombinaci bylin, jako je kontryhel, jetel nebo hluchavka, které působí příznivě na menstruační cyklus. Právě obsažený kontryhel příspívá k udržení jeho pravidelnosti, a navíc příznivě ovlivňuje celkový stav ženského organismu v období klimakteria.

Kapky Estrozin obsahují kombinaci kontryhele, hluchavky či fenyklu. Tyto bylinky pomáhají navozovat celkovou pohodu při menstruaci a také během premenstruačních dní. Tyto účinky podporuje také kozinec blanitý, který má kromě toho mnoho dalších účinků, například pozitivně ovlivňuje krevní tlak i činnost celé cévní soustavy.

Dávkování: Před použitím protřepejte! Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně 10 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Doplněk stravy není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ostatní kategorie: Menstruace

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?