Saloos Euka-mint 10 ml

Saloos Euka-mint 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 58 Kč

Kompozice esenciálního oleje z máty a eukalyptu působí přirozeně antidepresivně, pomáhá pročišťovat dýchací cesty a dlouhodobě provoní váš domov svými svěžími tóny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Euka-mint je směs esenciálních olejů určená především k inhalaci a k dlouhodobému provonění vašeho domova. Tato vonná kompozice obsahuje vyvážené tóny z esenciálních olejů z eukalyptu a máty a přináší do vašeho domova vlnu osvěžení.

Euka-mint má velice svěží aroma, které ihned zmírňuje známky únavy a nadměrného stresu. Působí přirozeně antidepresivně, zlepšuje náladu a napomáhá celkovému zklidnění organismu. Pročišťuje vzduch, odstraňuje nepříjemné pachy a harmonizuje atmosféru ve vaší domácnosti.

Euka-mint je směs, jenž má vliv také na fyzickou stránku organismu. Uvolňuje dýchací trakt a napomáhá udržet průchodnost dýchacích cest. Použití této variace je také vhodné například při rýmě a nachlazení. Podporuje prokrvení a přináší vašemu tělu rovnováhu.

Bojovník proti rýmě a nachlazení

 Vonná variace Euka-mint spojuje hned dva éterické oleje, které jsou známé svými antiseptickými a protizánětlivými účinky. Mentolový a eukalyptový olej se spolu perfektně doplňují a budou skvělým pomocníkem nejen na podzim a v zimě. Pečují o zdraví vašich dýchacích cest, pročišťují je a pomáhají při bolestech hlavy či ucpaných dutinách.

Dýchejte volně

Eukalyptus spolu s mátou uvolňují dýchací trakt a přinesou vám okamžitou úlevu. Podporují rozpouštění a vylučování hlenu a snižují otoky sliznic. Zároveň podporují mikrocirkulaci v tkáních a dodávají potřebnou energii, působí proti bolestem hlavy a přinášejí celkové osvěžení. Máta a eukalyptus navíc skvěle neutralizují veškeré nepříjemné pachy.

Energie a dobrá nálada

Éterický olej z eukalyptu a máty má vliv také na vaši psychiku. Přináší rychlou úlevu od pocitu stresu a nadměrného duševního či tělesného napětí. Je přírodním antidepresivem, dodává dobrou náladu a osvěží vaši mysl. Přináší do vaší domácnosti pocit harmonie a pohody a má silný energizující potenciál. Hodí se také do kanceláří nebo do veřejných prostor.

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů

Možné alergeny: Směs esenciálních olejů

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

doprodej!

Jarní vánek 10 ml

Směs éterický olejů, jenž vás přenese na rozkvetlou louku zalitou září prvních jarních slunečních paprsků. Jemná bylinně květinová vůně působí velice relaxačně a provoní váš domov.