Saloos Euka-mint 10 ml

Saloos Euka-mint 10 ml

Saloos Euka-mint 10 ml

102
98
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás
Praha, Karlín > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 3 ks

Kompozice esenciálního oleje z máty a eukalyptu působí přirozeně antidepresivně, pomáhá pročišťovat dýchací cesty a dlouhodobě provoní váš domov svými svěžími tóny.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu7
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Saloos Euka-mint je směs esenciálních olejů určená především k inhalaci a k dlouhodobému provonění vašeho domova. Tato vonná kompozice obsahuje vyvážené tóny z esenciálních olejů z eukalyptu a máty a přináší do vašeho domova vlnu osvěžení.

Euka-mint má velice svěží aroma, které ihned zmírňuje známky únavy a nadměrného stresu. Působí přirozeně antidepresivně, zlepšuje náladu a napomáhá celkovému zklidnění organismu. Pročišťuje vzduch, odstraňuje nepříjemné pachy a harmonizuje atmosféru ve vaší domácnosti.

Euka-mint je směs, jenž má vliv také na fyzickou stránku organismu. Uvolňuje dýchací trakt a napomáhá udržet průchodnost dýchacích cest. Použití této variace je také vhodné například při rýmě a nachlazení. Podporuje prokrvení a přináší vašemu tělu rovnováhu.

Bojovník proti rýmě a nachlazení

 Vonná variace Euka-mint spojuje hned dva éterické oleje, které jsou známé svými antiseptickými a protizánětlivými účinky. Mentolový a eukalyptový olej se spolu perfektně doplňují a budou skvělým pomocníkem nejen na podzim a v zimě. Pečují o zdraví vašich dýchacích cest, pročišťují je a pomáhají při bolestech hlavy či ucpaných dutinách.

Dýchejte volně

Eukalyptus spolu s mátou uvolňují dýchací trakt a přinesou vám okamžitou úlevu. Podporují rozpouštění a vylučování hlenu a snižují otoky sliznic. Zároveň podporují mikrocirkulaci v tkáních a dodávají potřebnou energii, působí proti bolestem hlavy a přinášejí celkové osvěžení. Máta a eukalyptus navíc skvěle neutralizují veškeré nepříjemné pachy.

Energie a dobrá nálada

Éterický olej z eukalyptu a máty má vliv také na vaši psychiku. Přináší rychlou úlevu od pocitu stresu a nadměrného duševního či tělesného napětí. Je přírodním antidepresivem, dodává dobrou náladu a osvěží vaši mysl. Přináší do vaší domácnosti pocit harmonie a pohody a má silný energizující potenciál. Hodí se také do kanceláří nebo do veřejných prostor.

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: Éterický olej není určený pro těhotné a kojící ženy, dále pro děti do deseti let věku. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost.

Česká značka přírodní kosmetiky Saloos vstoupila na trh s prodejem 100% přírodních esenciálních olejů pro aromaterapii. Sortiment se záhy rozšířil o tělové a masážní oleje, bio karité balzámy, regenerační pleťové oleje a mnohé další. Výrobky neobsahují žádné umělé konzervanty a barviva, syntetickou parfemaci či ropné produkty. Jako první v České republice získala firma Saloos certifikaci CPK BIO.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu7

Aromaterapie pro děti

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

Éterické oleje při nachlazení

Jak se zbavit chrápání

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Novinka v Saloos Bio Královské péči o pleť: Mladistvý a svěží bergamot

Stálice Saloos

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?