Saloos Eukalypt bio 5 ml

Saloos Eukalypt bio 5 ml

Původní cena: 95 Kč

Eukalyptus vyniká svými protizánětlivými a antivirovými účinky. Je vhodný při dýchacích nebo močových infekcích a také na ztuhlé svaly a klouby.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Éterický olej z eukalyptu vyniká svými protizánětlivými účinky a kromě toho působí proti virům a infekcím. Patří mezi ty esenciální oleje, které se řadí k nejúčinnějším bojovníkům na poli infekcí dýchacích nebo močových cest. Eukalyptus využijete také na bolavé a ztuhlé svaly nebo klouby. Příjemná, lehce mentolová vůně vás navíc příjemně osvěží. Vhodné pro děti od sedmi let.

Eukalyptus bio oceníte v období chřipek, při nachlazení a nejrůznějších zánětech horních cest dýchacích. Je známý tím, že podporuje rozpouštění hlenů, usnadňuje vykašlávání a pomáhá uvolňovat celé dýchací cesty. Je doporučován při akutních i chronických bronchitidách. Dále podpoří správné prokrvování a využívá se pro snížení horečky. Eukalyptus je však věrným parťákem také v případě, že máte ztuhlé namožené svaly. Pomůže je uvolnit a současně zlepšuje pohyblivost kloubů.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není určený pro těhotné a kojící ženy, dále pro děti do deseti let věku. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: astma, bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?