Nobilis Tilia Eukalyptus citronovonný 10 ml

Nobilis Tilia Eukalyptus citronovonný 10 ml

  • Bez DPH 119 Kč

Eucalyptus Citriodora má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Eucalyptus Citriodora Nobilis Tilia má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání, osvěžuje tělo, povzbuzuje a snižuje horečku. 

Eukalyptus Citriodora aktivně pomáhá při nachlazení a onemocnění dýchacích cest. Usnadňuje dýchání a napomáhá vykašlávání, uvolňuje ucpaný nos a urychluje rozpouštění hlenu. Svěží mentolovo-citrusová vůně osvěžuje tělo i mysl, mírní horečku i bolesti hlavy. Také uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů a pomáhá bezbolestnému pohybu.

Proti infekcím a zánětu

Éterický olej Nobilis Tilia Eukalyptus Citriodora má silné účinky na dýchací trakt a pomáhá při zánětech horních cest dýchacích, jako je chřipka či rýma. Díky silné mentolové vůni s citrusovými tóny pročišťuje dýchací cesty, podporuje vylučování hlenu a snižuje otok dýchacího traktu. Díky tomu vám pomůže při rychlém uzdravení a uleví od pocitu ucpaného nosu a dutin.

Naberte energii

Vůně eukalyptu má významný vliv rovněž na psychiku. Přinášší rychlé uvolnění při nmadměrném duševním vypětí a je výborným bojovníkem proti stresu. Pomůže vám zapomenout na negativní myšlenky a starosti a dodává dobrou náladu, zároveň zmírňuje trému a nervozitu. Jeho vůně je také velmi osvěžující a pomůže vám načerpat síly. 

Proti chronickým bolestem

Éterický olej z eukalyptu je vítanou součástí masážních či koupelových olejů a oceníte jej při potížích s pohybovým aparátem. Efektivně podporuje prokrvení tkání, a tím přináší úlevu i od chronických bolestí. Je také vhodný například po fyzické námaze nebo jako podpůrná terapie při onemocněních pohybového aparátu. Eukalyptus zároveň snižuje horečku a zmírňuje bolesti hlavy.

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Neaplikujte olej na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Eucalyptus Citriodora Oil1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Eucalyptus Citriodora Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.