Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

BiOOO Extravagantní líčení 1 ks

BiOOO Extravagantní líčení 1 ks

Vyrážíte na maškarní bál? Nechte se nalíčit od naší vizážistky Renáty, která z vás za pomoci přírodní kosmetiky vykouzlí něžnou vílu i parádní strašidlo.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vyrážíte na maškarní bál nebo vaše dítko touží po haloweenské masce? Nechte se nalíčit od naší vizážistky Renáty, která z vás za pomoci přírodní kosmetiky vykouzlí něžnou vílu i parádní strašidlo. A protože fantazii se meze nekladou, můžete si s sebou přinést vlastní návrh, nebo dejte volnou ruku Renátě a nechte se překvapit výsledkem. Těšit se můžete na 90 minut líčení (či více dle náročnosti návrhu).

Ať už přírodní dekorativní kosmetiku používáte každý den či ji naopak chcete poznat a vyzkoušet, máte jedinečnou možnost s naší vizážistkou. Renáta vás zavede to tajů přírodního make-upu a vy zjistíte, že to není žádná nuda... právě naopak! S přírodními líčidly vytvoří extravagantní líčení vhodné na maškarní, haloweenskou party i mnohé další příležitosti.

Voucher můžete uplatnit v BIOOO prodejně:

- v OD Kotva (přízemí), Náměstí Republiky 8a, Praha 1, 110 00

- v OC Šestka (1.patro), Fajtlova 1090/1, Praha 6, 161 00

- v DBK (-1. patro), Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00

Extravagantní líčení zahrnuje:

sjednocení pleti
líčení dle vašeho návrhu či návrhu naší vizážistky
celková fixace make-upu růžovou vodou

Tip: Chcete se objednat na konkrétní den či hodinu? Zjistěte si před koupí poukazu, jestli má naše vizážistka v diáři volno a předběžně si váš termín zarezervujete. Domluvte se s Renátou na čísle +420 775 731 355 nebo přes email makeup.artist@biooo.cz

Ostatní kategorie: Dárkové poukazy

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?