Biooo Feng Shui analýza bytu nad 50 m2 1 analýza

Biooo Feng Shui analýza bytu nad 50 m2 1 analýza

  • Značka: Biooo
  • Balení: 1 analýza
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Máte už vybrané místo, kde chcete žít, ale než se nastěhujete, chcete vše sladit podle zásad Feng Shui?Máte koupenou nemovitost a chystáte se ji rekonstruovat a chtěli byste využít principů Feng Shui?Neplánujete se stěhovat, ale chcete dosáhnout harmonického vztahu s místem, kde žijete?Máte pocit, že se vám nebo rodinným příslušníkům nedaří v práci, nebo vztazích?Máte problém se zdravím nebo spaní

Máte už vybrané místo, kde chcete žít, ale než se nastěhujete, chcete vše sladit podle zásad Feng Shui?
Máte koupenou nemovitost a chystáte se ji rekonstruovat a chtěli byste využít principů Feng Shui?
Neplánujete se stěhovat, ale chcete dosáhnout harmonického vztahu s místem, kde žijete?
Máte pocit, že se vám nebo rodinným příslušníkům nedaří v práci, nebo vztazích?
Máte problém se zdravím nebo spaním?

Toto jsou určitě základní indicie pro posouzení harmonického vztahu s místem, kde žijete.

Tao vlastního prostoru S místem kde žijeme, jsme propojeni. Zda nás ovlivňuje příznivě nebo nepříznivě záleží na faktorech času a místa. Pokud věříte, že místo kde žijeme, je pro nás zásadní vliv pro naše zdraví, štěstí, nebo bohatství, tak je jen přirozené, že spolu s tímto místem chceme žít v harmonii.

cíl analýzy: posouzení Feng Shui u nemovitosti, kam se chcete nastěhovat, nebo kde již bydíte
velikost posuzovaného prostoru: byt nad 50 m2
podklady potřebné pro analýzu:
- půdorysné plány bytu v měřítku (nejlépe kopie stavební dokumentace)
- datum stavby domu, popřípadě rekonstrukce střechy
- datum nastěhování do bytu
- datum a místo narození obyvatel bytu

Jak probíhá analýza?
Posouzení Feng Shui se zakládá na důkladné analýze nemovitosti a jejího okolí. Analýza Feng Shui vlivů je informací o tom jaké vlivy jsou kolem nemovitosti a jaké jsou uvnitř ní. Z analýzy vychází doporučení k nápravám a úpravám, která mají zajistit lepší proudění energie čchi a které vám pomohou sladit sebe a prostor v jeden fungující celek. Analýza je jako lékařské vyšetření a nápravná opatřejí léčbou případných problémů. Každá analýza se provádí osobní prohlídkou místa a jeho okolí a osobním rozhovorem s obyvateli nemovitosti tak abychom odhalili případné problémy a čas kdy se objevily.

Jaroslav Jarosurabbu Vydržel
Tento "městský šaman" se narodil v Chomutově v roce 1972 a od roku 1985 žije v Praze. Metafyzickým vědám staré Číny se věnuje od roku 1993 a jeho hlavním zaměřením je poradenství v oblasti FENG SHUI a tradičního čínského horoskopu. Součástí jeho praxe je také práce s knihou Proměn (I-ting) a to jak věštecky tak také filozoficky a další věštebná orákula jako třeba čísnké Mahjongové karty. Vede kurzy a přednášky na témata Feng Shui a čínského horoskopu. Publikoval a publikuje články do různých médií a na svůj blog. Při své práci využívá jak znalosti Feng shui a čínské astrologie tak také biodynamické síly organismu, vhledu a schopnosti komunikace se silami země a nebe.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: