Terranova Health Folát 400 ug Komplex 50 ks

Folate (as Methylfolate) 400ug Complex

Terranova Health Folát 400 ug Komplex 50 ks

Folate (as Methylfolate) 400ug Complex

Značka: Terranova Health
Balení:
408
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, OC DBK > 4 ks / Praha, Palác Lucerna > 4 ks / Praha, Bílá Labuť > 3 ks / Praha, Karlín > 3 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 2 ks

Doplněk stravy s kyselinou listovou 400 μg a superpotravinami.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Folát 400 ug Komplex Terranova Health (Folate (as Methylfolate) 400ug Complex) je doplněk stravy s kyselinou listovou. Ta je určena zejména ženám, v období těhotenství snižuje rizika vývoje plodu a hraje zásadní roli ve vývoji dítěte. Kyselina listová neboli vitamin B9 je velmi důležitý pro zdravý vývoj miminka, dostatečná hladina tohoto vitamínu je důležitá pro vývoj embrya a plodu. Doporučuje se užívat i po porodu a při kojení. Folát zajišťuje správný vývoj dítěte a podílí se také na zdravém vývoji nervové soustavy.

Složení je obohaceno o superpotraviny, které přirozeně podporují účinky hlavních látek a zvyšují jejich vstřebatelnost. Najdeme zde např. červenou řepu, špenát nebo dýňová semínka.

BEZ PŠENICE - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Doplněk stravy obsahuje tyto superpotraviny: ČERVENÁ ŘEPA - ŠPENÁT - DÝŇOVÁ SEMÍNKA

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: 1 kapsle denně spolu s jídlem.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Imunita

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu1

Sportem ku zdraví

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?