Tierra Verde Gel do myčky 1 l

Tierra Verde Gel do myčky 1 l

Značka: Tierra Verde
Certifikáty: ECO GARANTIE
Certifikát ECO GARANTIE
215
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás
Praha, Palác Lucerna > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Bílá Labuť > 1 ks

Gel do myčky s extraktem z mýdlových ořechů a zdokonaleným mycím výkonem myje již při 40 °C. Gel je veganský a neobsahuje syntetické parfemace.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Gel do myčky s extraktem z mýdlových ořechů od značky Tierra Verde s vylepšeným složením si naprosto hravě poradí s odolnými nečistotami. Nově je souástí receptury přírodní neionický tenzid, který výborně odmašťuje a jedlá soda, která přispívá k odstranění zaschlých zbytků jídla. Gel je nedráždivý a šetrný k přírodnímu prostředí. Jemně voní díky přidané BIO pomerančové silici.

Gel na mytí nádobí je vhodný pro všechny typy myček a díky svému složení účinný již od 40 °C. Účinná receptura obsahuje extrakt z mýdlových ořechů. Mýdlové ořechy obsahují saponin, 100% přírodní tenzid, který na sebe snadno váže nečistoty. Ve složení je také zcela nový tenzid alkylpolyglukosid, který se vyrábí ze škrobů a olejů.

Gel do myčky od Tierra Verde je 100% bez obsahu živočišných složek a není testovaný na zvířatech. Gel se v přírodě snadno odbourává. Splňuje přísná kritéria nejnáročnějšího evropského certifikátu Ecogarantie. 98 % surovin je přírodního původu.

Dávkování a použití

Do zásobníku myčky nalijte 25 ml přípravku (asi 3/4 uzávěru lahve). Při silně znečištěném nádobí dávkujte celý uzávěr lahve. Přidejte lžíci Odstraňovače vodního kamene – kyseliny citronové, která zbaví myčku vodního kamene. Účinky gelu zesílí i Bika – jedlá soda, která zbaví myčku také případného zápachu.
 
Proč gel na nádobí neobsahuje rovnou 100 % přírodních surovin?
 
Gel na nádobí nově obsahuje chelatační činidlo, které pomáhá změkčit vodu a odstranit různé nežádoucí sloučeniny. Tato látka je z 85 % přírodního původu a je dále chemicky upravena, aby byla co nejvíce účinná.
 

Gel neobsahuje ropné deriváty, fosfonáty, chlór, enzymy, optické rozjasňovače, syntetické parfémy ani barviva.

Tip: Pro dokonalý výsledek mytí s tímto gelem je zcela nezbytné přesné zjištění hodnoty tvrdosti vody, nastavení tvrdosti vody u myčky dle návodu konkrétního výrobce a použití regenerační soli.

Upozornění: Obsahuje: d-limonen. Může vyvolat alergickou reakci.

Tierra Verde vyvíjí výrobky denní potřeby s co nejmenším dopadem na zdraví a životní prostředí. 

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Makovského náměstí 3147/2, Žabovřesky , 616 00 , Brno, Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: gelová

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: gelová

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?