Cattier Gel intimní mycí, Gynea 200 ml

Cattier Gel intimní mycí, Gynea 200 ml

Intimní mycí gel Cattier Gynea šetrně myje citlivou pokožku intimních partií a současně ji chrání před podrážděním i vznikem zánětů. Kombinace rostlinných látek udržuje v rovnováze vaginální mikroflóru.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Intimní mycí gel Cattier Gynea šetrně myje citlivou pokožku intimních partií a současně ji chrání před podrážděním i vznikem zánětů. Kombinace květových vod a esenciálních olejů udržuje v rovnováze vaginální mikroflóru, eliminuje případná podráždění a spolehlivě chrání před výskytem infekcí.

Mycí emulze skvěle pečuje o jemnou pokožku a sliznici intimních partií. Složení v sobě spojuje květovou vodu z chrpy, která má výborné zklidňující účinky, s esenciálním olejem z pelargonie, působícím antibakteriálně a hojivě. Rostlinné látky o sliznici aktivně pečují, zklidňují jí, mírní případné pálení a dokáží si poradit i s infekcemi a mykózami.

Díky jemnému složení můžete emulzi bez obav používat i během menstruace a v těhotenství, harmonizuje podrážděnou pokožku a ulevuje od nepříjemných pocitů v intimních oblastech. Při pravidelném používání dokáže emulze předejít opětovnému návratu mykóz i jiných gynekologických problémů.

Použití: Malé množství gelu napěňte v dlaních a aplikujte na pokožku intimních partií. Důkladně opláchněte čistou vodou.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Centaurea Cyanus Flower Water1), Sodium Coco-glucoside Tartrate, Cocamidopropyl Betaine, Calendula Officinalis Extract1), Glycerin2), Pelargonium Graveolens Oil1), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Citronellol, Geraniol

1) Organic agriculture, 2) Made using organic ingredients

Možné alergeny: Cocamidopropyl Betaine, Pelargonium Graveolens Oil, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Citronellol, Geraniol

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Výrobce: Pierre Cattier Paris , 16 Rue Gutemberg, 91070 Bondoufle Francie, www.laboratoirecattier.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

příjemný / Annna 26. 3. 2013 11:33

Intimní gel krásně voní, je jemný, nezpůsobuje žádné nepříjemné pocity

Doporučuji! / Dana 19. 2. 2015 21:27

Rozhodně doporučuji, dostala jsem vzoreček k nákupu a koupím si i velké balení, krásně voní, skvěle myje, nepálí a nevysušuje, měla jsem hodně druhů přípravků - známých i neznámých - ale tenhle to u mě vyhrál na celé čáře. Jediné snad co bych ocenila je neprůhledný plast kvůli delší trvanlivosti.

Doporučuji! / Martina 10. 9. 2013 09:19

Gel krásně voní jako parfém, je příjemný, pomohl mi doléčit a kompletně se zbavit mykoz a jiných potíží. Lepší a levnější, než kdejaké přípravky doporučované v lékárnách.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?