Cattier Gel intimní mycí, Gynea 500 ml

Cattier Gel intimní mycí, Gynea 500 ml

  • Značka: Cattier
  • Balení: 500 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Intimní gel Gynea je mycí emulzí bez mýdla, která byla vyvinuta speciálně pro každodenní intimní hygienu. Díky svému velmi jemnému složení a vyváženému pH je velmi šetrný, zachovává křechkou rovnováhu vaginální flory a respektuje citlivost sliznic. Obsahuje bio extrakt z květů měsíčku, bio éterický olej Gerania a bio extrakt z chrpy. Zklidňuje a chrání proti infekcím a podrážděním.certifikáty: ECO

Intimní gel Gynea je mycí emulzí bez mýdla, která byla vyvinuta speciálně pro každodenní intimní hygienu. Díky svému velmi jemnému složení a vyváženému pH je velmi šetrný, zachovává křechkou rovnováhu vaginální flory a respektuje citlivost sliznic. Obsahuje bio extrakt z květů měsíčku, bio éterický olej Gerania a bio extrakt z chrpy. Zklidňuje a chrání proti infekcím a podrážděním.

certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIO
vhodné pro: intimní hygienu
konzistence: gelová
barva: čirá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Naneste malé množství mycího gelu a opláchněte vodou. Je vhodný pro každodenní používání, tak často jak Vám vyhovuje. Rovněž lze používat i v období vysoké citlivosti (stres, menstruace, těhotenství, při občasném podráždění).
složení: Aqua, Centaurea Cyanus Extract*, Sodium Cocopolyglucose Tartrate, Cocamidopropyl Betaine, Calendula Officinalis*, Glycerin*, Pelargonium Graveolens Oil*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol
*z ekologického zemědělství


Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Pierre Cattier Paris , 16 Rue Gutemberg, 91070 Bondoufle Francie, www.laboratoirecattier.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: