Prohlédněte si vaše seznamy přání
DNY BIOOO.CZ JSOU TU! PRÉMIOVÉ AKCE, HODNOTNÉ DÁRKY A SLEVY AŽ 60 %. POUZE 18. – 20. 9.

Nobilis Tilia Gel kostivalový na pohmožděniny a zlomeniny 50 ml

Nobilis Tilia Gel kostivalový na pohmožděniny a zlomeniny 50 ml

Značka: Nobilis Tilia
Balení:
199
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Kostivalový gel urychluje regeneraci pohmožděnin i zlomenin, mírní bolestivost. Je vhodným doplňkem pro léčbu po úrazech, zlomeninách, pomáhá i při sportu, ulevuje od bolavých zatuhlých svalů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Kostivalový gel Nobilis Tilia urychluje regeneraci pohmožděnin i zlomenin, mírní bolestivost a zlepšuje vstřebávání pohmožděnin díky vysokému obsahu výtažků z kostivalu. Kostival je skvělým pomocníkem pro poškozenou pokožku, svaly i klouby, mírní otoky a zkracuje dobu rekonvalescence po úrazech.

Kostival je pro své léčebné regenerační účinky používán již po staletí. Skvělý vliv na poškozenou tkáň, ale i kosti a chrupavky mají obsažené alkaloidy a allantoin. Proniknou hluboko do pokožky, kde aktivně léčí příčinu problému a současně mírní otoky, urychlují vstřebávání výronů i modřin.

Kostivalový gel je vhodným doplňkem pro léčbu po nejrůznějších úrazech, zlomeninách a výronech, ale také pomáhá při sportu, ulevuje od bolavých zatuhlých svalů a aktivně zlepšuje jejich prokrvení. Eliminuje zánět a chrání před jeho opětovným návratem.

Úleva od bolesti

Kostivalový gel Nobilis Tilia by určitě neměl chybět ve vaší domácí lékárničce. Je vhodný pro celou rodinu a oceníte jej v případě drobných úrazů, jako jsou pohmožděniny, vyvrtnutí či podpora léčby při zlomeninách. Díky obsaženému výtažku z kostivalu tento jemný gel pomáhá urychlit hojení a zároveň podporuje vstřebávání modřin.

Modřiny pryč!

Kostivalový výtažek je oblíben v péči o pohmožděniny již od pradávna. Má výjimečné regenerační účinky díky obsaženému allantoinu a pomáhá rozkládat nahromaděné krevní barvivo v oblasti modřin. Díky tomu se modřiny rychleji odbarvují a lépe vstřebávají. Kostivalový výtažek navíc působí proti otokům a má rovněž protizánětlivé účinky.

Proti otokům a ztuhlosti

Kostivalový gel Nobilis Tilia tak urychlí hojení celého spektra poranění. Jemně chladí a účinně ulevuje od bolestí. Můžete jej používat nejen po úrazu, ale uleví i po náročné fyzické aktivitě či sportu, kdy pomáhá uvolnit ztuhlé svalstvo a klouby a zabraňuje otokům. Díky praktickému aplikátoru s pumpičkou je vždy připraven k použití.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na postiženou pokožku a lehce rozetřete. Nechte vstřebat. Používejte několikrát denně do úplného odeznění obtíží.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly, Nohy

Typy pokožky: normální pokožka

Užití: vnější

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Z blogu (3)

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Kostival – univerzální ranhojič

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: