Gel mravenčí se sladkovodní houbou 70 g

Gel mravenčí se sladkovodní houbou 70 g

  • Značka: ostatní
  • Balení: 70 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Mravenčí gel obohacený o výtažky ze sladkovodní houby a dalších bylin je vhodnou podpůrnou léčbou pro bolavé zatuhlé klouby i namožené svaly, zlepšuje vstřebávání modřin i výronů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Mravenčí gel obohacený o výtažky ze sladkovodní houby a dalších bylin aktivně pečuje o poškozenou pokožku, zlepšuje její prokrvení a působí skvěle protizánětlivě. Je vhodnou podpůrnou léčbou pro bolavé zatuhlé klouby i namožené svaly, zlepšuje vstřebávání modřin i výronů.

Gel v sobě spojuje účinné látky osvědčené v tradiční ruské medicíně. Kyselinu mravenčí, která posiluje krevní oběh a má protizánětlivé účinky, a regenerační extrakty z choroše čagy. Díky tomu se poškozená oteklá tkáň lépe prokrvuje, otoky a modřiny se rychleji vstřebávají.

Gel je navíc obohacen o antibakteriální tea tree olej a také pečující výtažky z kostivalu. Tyto látky chrání svaly i klouby před vznikem zánětu a urychlují regeneraci tkáně. Díky výborným prokrvujícím účinkům je mravenčí gel skvělým pomocníkem i pro správnou činnost lymfatického systému a také pro odbourávání celulitidy.

Použití: Potřebné množství gelu aplikujte na postiženou pokožku a lehce vmasírujte. Používejte podle potřeby 3 - 4x denně, dokud potíže neodezní.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil PCA Isostearate, Polyethylene, Badiga Fluviatilis Water Extract, Inonotus Obligus Water Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Plantago Lanceolata Alcohol Extract, Aloe Barbadensis Gel, Methyl Alcohol, Na-EDTA, Carbomer, Triethanolamine, Cetearyl Alcohol, Methylisothiazolinone, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Hippoaphae Rhamnodies Oil, Cyclohexasiloxane, Parfum, E 102, E 133

Možné alergeny: Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Parfum

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční ruská medicína

Typy pokožky: normální pokožka

Užití: vnější

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: