Planet Pure Gel na mytí nádobí s pomerančem 510 ml

Planet Pure Gel na mytí nádobí s pomerančem 510 ml

  • Značka: Planet Pure
  • Balení: 510 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 74 Kč

Gel na mytí nádobí Planet Pure s jemnou vůní pomeranče spolehlivě odstraňuje i odolné nečistoty a připečenou mastnotu a zároveň je velice šetrný k pokožce rukou i k životnímu prostředí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Gel na mytí nádobí Planet Pure s jemnou vůní pomeranče spolehlivě odstraňuje i odolné nečistoty a připečenou mastnotu a zároveň je velice šetrný k pokožce rukou i k životnímu prostředí. Gel je natolik účinný díky obsahu extraktů z mýdlových ořechů v kombinaci s rostlinnými tenzidy.

Mycí gel si poradí s veškerými nečistotami v kuchyni, odmastí a vyčistí nádobí i kuchyňskou linku díky vysokému podílu výtažků z mýdlových ořechů posílených o extrakty z mydlice. Tyto rostlinné látky vytvoří po kontaktu s vodou jemnou krémovou pěnu, která spolehlivě rozpustí i odolné nečistoty a mastnotu.

Složení je obohaceno o výtažky ze zeleného čaje a esenciální olej z červeného pomeranče a rozmarýnu, které nejenže dodávají příjemnou nedráždivou vůni, ale také pečují o jemnou pokožku rukou a chrání ji před dehydratací. Mycí gel je účinný a zároveň velice jemný i k citlivé pokožce.

Použití: Pár kapek mycího gelu rozmíchejte v teplé vodě, na silně znečištěné nádobí aplikujte potřebné množství gelu přímo. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Soap Nuts Extract1), Soapwort Extract, Camelia Sinensis Seed Extract1), Decyl Glucoside, Xylose, Potassium Sorbate, Citrus Sinensis Oil1), Rosmarinus Officinalis Oil1), Limonene2)

1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils

Možné alergeny: Citrus Sinensis Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Limonene

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Složení: bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: PLANET PURE, Lochauerstr 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236, www.planetpure.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Rychlá spotřeba / Markéta 9. 11. 2017 16:29

Jsem nadšená touto značkou. Líbí se mi vize firmy a složení. Tento prostředek však nádobí sice umyje, ale na můj vkus je potřeba zbytečně velké množství přípravku, takže pro mě jednoznačně neekonomická volba. Škoda. Jinak Stále fandím značce Planet Pure

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?