Eco Cosmetics Gel vlasový kiwi/vinný list 125 ml

Eco Cosmetics Gel vlasový kiwi/vinný list 125 ml

  • Bez DPH 181 Kč

Přírodní vlasový gel s výtažkem z kiwi a vinného listu šetrně pečuje o vlasy díky vysokému obsahu vitaminů, minerálů a antioxidantů. Zároveň jim dodává dlouhotrvající fixaci a strukturu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Eco Cosmetics Gel vlasový kiwi/vinný list je jedním z mála stylingových gelů na trhu s opravdu přírodními složkami. Tento gel na vlasy má mimořádně šetrné složení, které neobsahuje potenciálně alergizující ingredience, nedráždí citlivou pokožku hlavy a poskytuje vlasům pečující benefity v podobně vysokého množství vitaminů, minerálů a antioxidantů. Je vhodný jak na krátké, tak dlouhé vlasy a zachovává jejich přirozený objem.

Výtažek z břízy bělokoré účinně podporuje lokální prokrvení pokožky hlavy, díky čemuž napomáhá zabraňovat padání vlasů a naopak podporovat jejich růst. Posiluje přirozenou regenerační schopnost vlasové pokožky, chrání proti jejímu nadměrnému maštění a zanechává ji dokonale svěží. Zároveň vyhlazuje texturu vlasů a dodává jim zářivý lesk.

Kiwi je bohaté na ovocné kyseliny a vitaminy, díky čemuž prospívá zdravému stavu vašich vlasů. Zároveň poskytuje gelu na vlasy příjemnou osvěžující vůni. Tento gel na vlasy je mimořádně lehký, velice snadno se s ním pracuje a jeho fixační schopnost je dlouhotrvající. Nejen, že pečuje o vaše vlasy do hloubky, ale dodává jim celodenní zpevnění a strukturu.

Použití: Malé množství gelu na vlasy rozetřete mezi prsty a tvarujte účes. Můžete používat na mokré i suché vlasy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?