Yarrah Granule pro kočky kuřecí 800 g

Yarrah Granule pro kočky kuřecí 800 g

  • Značka: Yarrah
  • Balení: 800 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Kompletní bio prémiové masové krmivo pro dospělé kočky nebo koťata nebo koťata přecházející na pevnou stravu. Použité suroviny pocházejí z kontrolovaného BIO zemědělství. Obsahuje 30% kuřecího masa a vedlejších masných produktů z kontrolovaného biochovu a živočišné tuky podle normy SKAL (č. výrobce 1301), obiloviny (pšenice, kukuřice) a slunečnicová semínka z biologického zemědělství, kvasnice, v

Kompletní bio prémiové masové krmivo pro dospělé kočky nebo koťata nebo koťata přecházející na pevnou stravu. Použité suroviny pocházejí z kontrolovaného BIO zemědělství. Obsahuje 30% kuřecího masa a vedlejších masných produktů z kontrolovaného biochovu a živočišné tuky podle normy SKAL (č. výrobce 1301), obiloviny (pšenice, kukuřice) a slunečnicová semínka z biologického zemědělství, kvasnice, vitamíny, minerály.

certifikáty: SKAL, KRAV, PETA,
vhodné pro: kočky i koťata
konzistence: suchá
balení: plastový obal

krmná dávka: Suché krmivo Yarrah můžete podávat v neomezeném množství. Vaše kočka sama pozná, kdy je nasycená. Dospělá aktivní kočka spotřebuje přibližně 70 až 80 g krmiva za den. Krmivo skladujte v suchu a chladu. Dbejte na to, aby vaše kočka měla vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.
energetická hodnota: 1405 kJ (336 kcal)/100 g
složení: bílkoviny (26%), tuk (11,5%), sacharidy (42%), vláknina (2,5%), popel (8,5%), vlhkost (9,5%), vápník (1,2%), fosfor (0,95%), sodík (0,8%), draslík (0,58%), hořčík (0,1%), železo (219 mg/kg), vitamín A (20000 IE/kg), vitamín D3 (1500 IE/kg), vitamín E (200 mg/kg), taurin (500 mg/kg), zinek (70 mg/kg), měď (10 mg/kg)

země původu značky: Nizozemí
charakteristika značky: Yarrah je špičkové holandské BIO krmivo pro psy a kočky. Suroviny pro výrobu krmiva pocházejí z ekologického zemědělství, výhradně ze zemí EU.
* Yarrah vyrábí krmiva pod stálým dozorem holandského oficiálního dozorčího orgánu pro BIO výrobky SKAL, který je oprávněný udělovat produktům mezinárodně uznávané označení EKO.
* Yarrah BIO je zvířaty dobře snášen, a proto jej odborníci doporučují zvířatům se zažívacími potížemi, při problémech se srstí nebo pokožkou, nebo při potravinových alergiích.
* Produkty Yarrah BIO mimo jiné obsahují:
vysoký podíl masa až do 70%, rozmarýnový extrakt a E-vitamín jako přirozené konzervační látky, nutričně hodnotné organické suroviny.
* Produkty Yarrah BIO neobsahují:
geneticky modifikované komponenty, herbicidy a pesticidy, umělá barviva, dochucovadla, aromatické a konzervační látky, antibiotika, nehodnotné vedlejší produkty živočišného původu, jako např. zobáky, hlavy, nehty, kůže, opeření.
* Všechny výrobky značky Yarrah BIO odpovídají výživovým tabulkám AAFCO (American Association Of Feed Control Officials). To znamená, že beze zbytku obsahují potřebná denní množství živin pro psy a kočky. AAFCO je instituce, která provádí dozor nad americkým trhem s krmivy pro domácí zvířata, její standardy jsou celosvětově uznávané.
* Yarrah BIO se v roce 2002 stalo držitelem ocenění kvality KRAV. Krav je švédská nezávislá instituce, která prověřuje výrobu ekologických produktů a na základě přísnych kritérií uděluje svou pečeť kvality - logo KRAV.
* Yarrah BIO je značka zaregistrovaná v mezinárodní unii ochranců zvířat PETA jako značka výrobků netestovaných na zvířatech.

kontakt na výrobce:
Yarrah Organic Petfood BV
P.O. Box 448
3840 AK Harderwijk
The Netherlands
www.yarrah.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Zvířata: kočky

Výrobce: Yarrah Organic Petfood BV, P.O. Box 448, 3840 AK Harderwijk Nizozemí, www.yarrah.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: