Prohlédněte si vaše seznamy přání

ZAO Hedvábný minerální make-up 501 Clear Beige

ZAO Hedvábný minerální make-up 501 Clear Beige

416
Momentálně vyprodané na e-shopu

Praktickou náhradní náplň jednoduše přendáte do původního obalu, a ušetříte tím peníze a nezatížíte životní prostředí. Make-up dokáže opticky vyhladit všechny nedokonalosti a zmatní pleť.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

ZAO Hedvábný minerální make-up 501 Clear Beige má světlý odstín s neutrálním podtónem, je proto vhodný spíše pro světlejší pleť bez výrazného zlatavého či růžového tónu. Make-up se velice snadno a rychle nanáší s použitím štětce či houbičky.

Praktickou náhradní náplň jednoduše přendáte do původního obalu, a ušetříte tím peníze a nezatížíte životní prostředí. Make-up dokáže opticky vyhladit všechny nedokonalosti a zmatní pleť Minerální make-up ZAO je skvělou variantou klasických tekutých make-upů. Jeho hlavní výhodou je jeho všestrannost - hodí se nejen pro mastnou, ale i normální a sušší pleť. Záleží zcela na vás, s jakým typem krému ho zkombinujete. Nezatěžuje pokožku a nedráždí ji.

Hedvábný minerální make-up neobsahuje silikony ani další potenciálně škodlivé syntetické ingredience. Naopak je obohacen o prášek z bambusu, jenž pomáhá regenerovat pokožku a působí také jako mocný antioxidant. Minerální make-up sjednotí vzhled pleti a přirozeně zakryje veškeré nedokonalosti.

Použití: Pro bezvadný výsledek aplikujte přiměřené množství make-upu krouživými pohyby pomocí štětce kabuki na pokožku obličeje, krku a případně i dekoltu.

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet , 26100, Romans sur Isére, Francie

Z blogu (3)

Dopisy Ježíškovi 3. díl

Prožijte podzim jako Pařížanka

ZERO WASTE díl třetí: dekorativní kosmetika

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: