ZAO Hedvábný minerální make-up 501 Clear Beige

ZAO Hedvábný minerální make-up 501 Clear Beige

Minerální make-up ve světlém odstínu se velice snadno nanáší a přirozeně splyne spletí. Světlý odstín je vhodný i pro velmi světlou pleť a má neutrální podtón.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Hedvábný minerální make-up 501 Clear Beige má světlý odstín s neutrálním podtónem, je proto vhodný spíše pro světlejší pleť bez výrazného zlatavého či růžového tónu. Make-up se velice snadno a rychle nanáší s použitím štětce či houbičky.

Minerální make-up ZAO je skvělou variantou klasických tekutých make-upů. Jeho hlavní výhodou je jeho všestrannost - hodí se nejen pro mastnou, ale i normální a sušší pleť. Záleží zcela na vás, s jakým typem krému ho zkombinujete. Nezatěžuje pokožku a nedráždí ji.

Hedvábný minerální make-up neobsahuje silikony ani další potenciálně škodlivé syntetické ingredience. Naopak je obohacen o prášek z bambusu, jenž pomáhá regenerovat pokožku a působí také jako mocný antioxidant. Minerální make-up sjednotí vzhled pleti a přirozeně zakryje veškeré nedokonalosti.

Použití: Pro bezvadný výsledek aplikujte přiměřené množství make-upu krouživými pohyby pomocí štětce kabuki na pokožku obličeje, krku a případně i dekoltu.

Barva - světlost: velmi světlá

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Rychlá spotřeba / Sandra 15. 10. 2016 12:51

Toto byl můj první minerální make-up. A musím říct, že jsem díky němu rychle přilnula k minerální dekorativní kosmetice. Ale musíte mít kvalitní štětec na nanášení, já jsem si vybrala kabuki štětec od Lily Lolo a neměla jsem absolutně vůbec žádný problém. Krásně kryje a měla jsem po něm nádherně zdravou barvičku. ale i přesto jsem se rozhodla hledat dál, protože mi nevydržel moc dlouho. měla jsem ho max. měsíc a půl (maluji se každý den do práce) a utrácet pomalu každý měsíc za make-up sedm stovek mi přijde dost. Ale nebýt té ceny, zůstala bych u něj :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?