Henné Color Henna Bordó 100 g

Henné Color Henna Bordó 100 g

(3 hodn.)
Značka: Henné Color
Certifikáty: FSC
Certifikát FSC
198
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás
Brno, Šilingrovo náměstí > 5 ks / Praha, Karlín > 2 ks / Praha, Palác Lucerna > 1 ks

A porított henna színezi a hajat, regenerálja a hajszálakat, erősíti a hajtöveket, növeli a volument és a plasztikus fényvisszaverődést. Károsodott és száraz hajra is alkalmas. A Bordeaux árnyalat egy kifejező vörös.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu8
Hodnocení3
Položit dotaz
Popis produktu

A Henné Color természetes hajszín új árnyalatot és magával ragadó fényeket ad a hajának. Alkalmas a sérült és száraz hajra, és mélyen regenerálja azt. Visszahozza az életet az egészséges hajba és élénk színárnyalatot ad neki. Természetes henna, amely táplálja, regenerálja és ápolja a haj szépségét. A Bordeaux árnyalat egy merész vörös sötét szín, amely sötétíti a természetesen világosbarna hajat, miközben plasztikus kiemeléseket ad a sötét hajnak.

A hajon lévő henna végső színe a haj természetes színétől is függ. A henna rétegződik a hajon, így a kapott színárnyalat minden egyes használat után élénkebb és kifejezőbb lesz. A henna tetszőlegesen gyakran használható, a hennafestés nem károsítja annyira a hajat, mint a kémiai festékek. Ellenkezőleg, regenerálja a hajat, és hozzájárul annak szépségéhez.

A Henne Color növényi festékek kiváló minőségű hennából (Lawsonia inermis) és más növényekből állnak, amelyek finomítják a festék árnyalatát és segítenek a haj és a bőr regenerálásában. A növényi festékek nem károsítják a hajat , mivel nem hatolnak be a haj szerkezetébe, hanem csak a haj keratinjához kötődnek. A kapott szín ezért nagymértékben függ a haj eredeti színétől és egyéni állapotától. Minden egyes egymást követő festéskor a hajon lévő növényi festékréteg növekszik, így a gyakori festés következtében a szín kissé sötétedhet, de jobban is fog.

A színkivérzés nagyon egyéni dolog, és nincs garancia arra, hogy a szín ugyanolyan marad, mint közvetlenül a festés után. Mivel a növényi festék nem károsítja a hajat vagy a bőrt, a festés gyakrabban megismételhető, mint a kémiai festékek esetében. Ha a kapott szín nem kielégítő vagy egyébként nem felel meg az elvárásoknak, szinte azonnal újra lehet festeni, hogy a színt korrigáljuk. A növényi festék soha nem világosítja a színt, sem az eredeti, sem a korábbi festéssel kapott színt. A szürke színezéshez kétlépéses festési eljárás ajánlott.

Použití: Hennu naneste na vlasy podle přiloženého návodu. Výslednou barvu henny na vlasech můžete pozměnit přidáním dalších složek při míchání barvící směsi. Heřmánkový čaj dodá zlaté odlesky, kakao nebo mletá káva studeně hnědé, chilli papričky a skořice zase teple červené.

Tip: Nechcete změnit barvu vlasů, ale chcete vyzkoušet zázračné regenerační účinky henny? Zkuste odstín Neutral, který vlasy pouze vyživí, ale jejich barevný odstín nezmění.

Upozornění: Mezi chemickým barvením vlasů a aplikací henny počkejte minimálně 3 týdny. Henna totiž reaguje s chemickými složkami vlasových barev a to ovlivňuje konečnou podobu barvy na vlasech.

Henné Color byla jednou z prvních barev svého typu na evropském trhu. Vybírat můžete jak henny, která vlasům dodá jemnější měděné až výrazně mahagonové odlesky v závislosti na jejich výchozím odstínu, tak i ze směsí, které kadeře nebarví, ale pouze je vyživují a regenerují.

Barva: bordó

Produktové řady: Henné Color Basic

Výrobce: NJD COSMETICS, 28, RUE de la Chapelle , 75018 , Paříž, Francie

Podrobné složení produktu

Konzistence: prášková

Přebal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu8

Jak na přírodní barvení aneb Nebojte se henny

5 věcí, které jste možná nevěděli o henně

Barvy na vlasy: zn. přírodní

Co všechno umí henna

Henna aneb barvení bez chemie

Jak správně používat hennu

Příroda ve vlasech neboli henna

Přírodní barvy na vlasy

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Skvělá barva! / Monika 23. 7. 2020 22:01

Skvělý odstín. Doporučuji! ????

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: prášková

Přebal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Produktová řada Henné Color Basic

Nenašli jste to pravé? Co tohle?