Five Fives Henna egyptská Lamda 200 g

Five Fives Henna egyptská Lamda 200 g

Egyptská henna Lamda je považována za vůbec nejkvalitnější hennu vůbec. Snadno vlas obarví a dodá mu krásnou sytou barvu v odstínech mahagonové až ohnivě červené.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čistá egyptská henna Lamda Five Fives obarví vlasy do sytých tónů červené, mahagonové až ohnivě oranžové a zároveň o vlas pečuje. Prášek z listů henny má skvělé barvicí a regenerační schopnosti. Působí totiž jako rostlinný silikon, vlas obalí, posílí jej a chrání. Pravidelné barvení hennou je prospěšné pro zdravý lesk vlasů i zdraví vlasové pokožky, kdy působí proti lupům a pokožku zklidňuje.

Vymývání barvy je značně individuální a nelze zaručit žádnou minimální dobu, po kterou barva zůstane v podobě jako těsně po barvení. Díky tomu, že rostlinná barva nepoškozuje vlas ani není škodlivá pro pokožku, je možné barvení opakovat častěji než u chemických barev. V případě, že je výsledná barva neuspokojivá či jinak neodpovídá požadavkům, je možné prakticky ihned nabarvit znovu a barvu tak zkorigovat. Rostlinná barva nikdy nezesvětlí barvu, a to jak původní, tak tu dosaženou předchozím barvením. V případě barvení šedin se doporučuje dvoufázové barvení.

Ta nejkvalitnější henna

Henna Five Fives využívá té vůbec nejkvalitnější henny až z dalekého Egypta. Egypstká henna je opravdu výjimečná a má nejlepší barvicí schopnosti. Pokryje vlas rovnoměrnou vrstvou sytém kompaktní barvy a snadno se nanáší. Její použití je až překvapivě jednoduché a odmění se vám krásnými a zářivými vlasy s intenzivními odlesky.

Čisté složení

Egyptská henna Five Fives obsahuje pouze čistý výtažek z rostliny Lawsonia Inermis a žádné další syntetické přísady. Díky tomu nijak nedráždí pokožku hlavy a přináší maximální benefity henny, která vaše vlasy nejen obarví, ale zároveň jim dodává i hloubkovou péči. Henna se často používá nejen pro barvení, ale právě pro svou důkladnou regenerační schopnost.

Opečovávané vlasy

Oproti konvenčním barvám henna vlasy nepoškozuje a zdaleka tolik je nezatěžuje. Jedná se o přirozený způsob barvení vlasů, který je současně regeneruje. Celkově je posiluje, uhlazuje jejich strukturu, dodává jim pružnost a nádherný lesk. Při pravidelném použití pomáhá henna také eliminovat výskyt lupů a zklidňuje vlasovou pokožku.

Sytá a zářivá barva

Barvení hennou vás mile překvapí svými oslnivými výsledky. Čistá henna dodává vlasům odstín, který se odvíjí od jejich přirozené barvy a objevují se v něm tóny hnědé, zrzavé či mahagonové. Efekt henny je dlouhotrvající a neztrácí lesk ani po mnoha umytích. Henna vlasům dodá ochrannou vrstvičku, která se s každým dalším barvením zvětšuje, a díky tomu mohou vlasy postupem času ztmavnout.

Použití: Potřebné množství henny zalijeme horkou vodou či čajovým odvarem tak, aby vznikla hustá kaše. Naneseme rovnoměrně do suchých vlasů a necháme působit alespoň hodinu. Poté z vlasů důkladně vymyjeme čistou vodou.

Tip: Barvu čisté henny je možné upravit přidáním kávy, kakaového prášku, medu či citronové šťávy. Dva až tři dny po barvení hennou nepoužívejte šampon ani kondicionér, aby se barva ve vlasech ustálila.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Ostatní kategorie: No Poo Barvy

Barva: červená, měděná

Výrobce: Alystra s.r.o., Lysolajské údolí 37/148, 165 00 Praha 6 Česká republika, tel: 233 338 705, http://www.hennalamda.cz/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?