Five Fives Henna egyptská Lamda 200 g

Five Fives Henna egyptská Lamda 200 g

 • Značka: Five Fives
 • Balení: 200 g
 • Ostatní kategorie: No Poo Barvy
 • Dostupnost: Skladem > 50 ks
 • Hodnocení:
 • Bez DPH 139 Kč

Objednej si mě do 19. 12. 10:00 a budeš mě mít doma do Vánoc.

Egyptská henna Lamda je považována za vůbec nejkvalitnější hennu vůbec. Snadno vlas obarví a dodá mu krásnou sytou barvu v odstínech mahagonové až ohnivě červené.

Náhled složení

kompletní složení
 • Výborné
 • Velmi dobré
 • Přijatelné
 • Špatné
 • Nepřijatelné

Čistá egyptská henna Lamda Five Fives obarví vlasy do sytých tónů červené, mahagonové až ohnivě oranžové a zároveň o vlas pečuje. Prášek z listů henny má skvělé barvicí a regenerační schopnosti. Působí totiž jako rostlinný silikon, vlas obalí, posílí jej a chrání. Pravidelné barvení hennou je prospěšné pro zdravý lesk vlasů i zdraví vlasové pokožky, kdy působí proti lupům a pokožku zklidňuje.

Egyptská henna je považována za nejkvalitnější hennu vůbec. Snadno vlas obarví a dodá mu krásnou sytou barvu. Výsledná barva po hennování se odvíjí od původní barvy vlasů, většinou se jedná o odstíny tmavě hnědé s medovými tóny, mahaganové, ohnivě oranžové až červené. Při barvení navíc vlas získává lesk, sílu a stává se pružnějším.

Čistá henna během barvení regeneruje samotný vlas i pokožku hlavy. Zaceluje roztřepené suché vlasy, uhlazuje jejich strukturu a chrání je před poškozením. Navíc dodává vlasu lesk a pružnost. Při pravidelném barvení eliminuje výskyt lupů, vlasovou pokožku zklidňuje a brání projevům dermatitidy.

Ta nejkvalitnější henna

Henna Five Fives využívá té vůbec nejkvalitnější henny až z dalekého Egypta. Egypstká henna je opravdu výjimečná a má nejlepší barvící schopnosti. Pokryje vlas rovnoměrnou vrstvou sytém kompaktní barvy a snadno se nanáší. Její použití je až překvapivě jednoduché a odmění se vám krásnými a zářivými vlasy s intenzivními odlesky.

Čisté složení

Egyptská henna Five Fives obsahuje pouze čistý výtažek z rostliny Lawsonia Inermis a žádné další syntetické přísady. Díky tomu přináší maximální benefity henny, která vaše vlasy nejen obarví, ale zároveň jim dodává i hloubkovou péči. Henna se často používá právě nejen pro barvení, ale právě pro svou důkladnou regenerační schopnost.

Opečovávané vlasy

Oproti konvenčním barvám na vlasy henna vlasy zdaleka tolik nepoškozuje a nezatěžuje. Jedná se o přirozený způsob barvení vlasů, který je velmi dobře snášen a nedráždí pokožku hlavy. Je tedy vhodný i pro ty z vás, které barvení chemickými barvami špatně tolerují. Hennu ale v každém případě před použitím vždy vyzkoušejte na malý okrsek kůže.

Sytá a zářivá barva

Barvení hennou vás mile překvapí svými oslnivými výsledky. Čistá henna dodává vlasům odstín, který se odvíjí od vaší přirozené barvy vlasů a objevují se v něm tóny hnědé, zrzavé či mahagonové. Efekt henny je dlouhotrvající a neztrácí lesk ani po mnoha umytích. Henna navíc podporuje regeneraci vlasového vlákna a posiluje jeho strukturu.

Použití: Potřebné množství henny zalijeme horkou vodou či čajovým odvarem tak, aby vznikla hustá kaše. Naneseme rovnoměrně do suchých vlasů a necháme působit alespoň hodinu. Poté z vlasů důkladně vymyjeme čistou vodou.

Tip: Barvu čisté henny je možné upravit přidáním kávy, kakaového prášku, medu či citronové šťávy. Dva až tři dny po barvení hennou nepoužívejte šampon ani kondicionér, aby se barva ve vlasech ustálila.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Lawsonia Inermis

Barva: červená, měděná

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Alystra s.r.o., Lysolajské údolí 37/148, 165 00 Praha 6 Česká republika, tel: 233 338 705, http://www.hennalamda.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Skvělá :-) / Michaela 12. 5. 2017 15:37

Tato henna se velmi dobře rozmíchává, nanáší i smývá. Vlasy jsou již po první aplikací krásné, hevábné, očividně zdravější. Nemám zkušenosti s jinou hennou, ale u téhle nejspíš zůstanu :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?