Five Fives Henna Lamda sedr, bezbarvý regenerační zábal 100 g

Five Fives Henna Lamda sedr, bezbarvý regenerační zábal 100 g

Regenerační zábal dodává vlasům sílu a objem. Zklidňuje a regeneruje pokožku hlavy a účinně bojuje proti lupům. Skvěle se hodí pro zplihlé, mastící se a poškozené vlasy bez objemu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Regenerační vlasový zábal Five Fives Sedr pečuje o poškozené vlasy bez objemu, které mají sklon k častému maštění. Zábal vlasy posiluje, jemně čistí a zbavuje přebytečného mazu, zároveň blahodárně působí na vlasovou pokožku, zklidňuje ji a zabraňuje tvorbě lupů. Skvěle se hodí pro mastící se vlasy, které postrádají objem, rychle plihnou a pramínkovatí.

Vlasový zábal obsahuje prášek z rostliny rodu cicimek, která je na Blízkém východě známá jako sedr. Díky pečlivému výběru listů rostliny, šetrnému sušení a následnému rozemletí na jemný prášek se zábal na vlasy snadno nanáší a následně se také lehce z vlasů vymývá. Sedr je známý pro své blahodárné účinky na podrážděnou pokožku se sklonem k tvorbě lupů a je vhodný také k péči o křehké a lámavé vlasy.

Zábal je čistě přírodní, bez barvících účinků. U vlnitých vlasů napomáhá obnovit a definovat přirozené vlny.

Použití: Prášek přelijte teplou vodou a míchejte, dokud se nevytvoří hustá kaše. Naneste na vlhké vlasy, zabalte do igelitu a nechte působit 30 až 60 minut. Poté důkladně vymyjte. Balení vystačí na 1 až 2 použití pro dlouhé vlasy.

Tip: Vyzkoušejte prášek sedr použít také jako bylinný šampón pro mytí vlasů. Důkladně odstraní nečistoty a vlasy zanechá měkké a poddajné. Stačí dvě polévkové lžíce prášku rozmíchat v teplé vodě, dokud se nevytvoří hustá kaše, tu naneste na horní polovinu vlasů a vmasírujte důkladně ke kořínkům. Nechte působit 10 až 20 minut, poté vlasy navlhčete včetně délek a pastu ve vlasech pořádně promněte. Vlasy důkladně umyjte teplou vodou.

Ostatní kategorie: No Poo výživa

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy, mastné vlasy, poškozené vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: Alystra s.r.o., Lysolajské údolí 37/148, 165 00 Praha 6 Česká republika, tel: 233 338 705, http://www.hennalamda.cz/

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Zizyphus Spina-Christi Leaf (Sedr)

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Přebal: papírový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?