Chaudhary Biosys Himalájský masážní olej 10 ml

Chaudhary Biosys Himalájský masážní olej 10 ml

Skladem > 5 ks

Unikátní kombinace 100% přírodních himalájských olejů v základovém oleji je výborná pro masáž při bolestech svalů, revmatismu, migrénách i únavě a vyčerpání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Himalájský masážní olej z Nepálu od Chaudhary Biosys je unikátní směsí šesti himalájských olejů 100% přírodního původu a základního nosného oleje. Tato kombinace je výborná pro tišení bolestí, pomáhá při celkovém vyčerpání a únavě. Olej lze použít jak samostatně, tak jej přidat do rostlinného oleje nebo koupele.

Masážní olej obsahuje kvalitní himalájské oleje z libavky, kafru, máty, eukalyptu, javoru a citronelly. Ty se v Nepálu používají již po staletí při léčbě svalových bolestí, revmatismu, bolestí hlavy či migrén. Příjemně uvolní tělo a má také příznivé účinky při celkovém vyčerpání a únavě. Směs olejů je vhodná jak pro dospělé, tak pro větší děti.

Dávkování: 2-4 kapky oleje použijte k masáži postiženého místa, a to 3-4krát denně. U dětí pak použijte 2-3 kapky 2-3krát denně. Pro masáž celého těla je vhodné 25-35 kapek oleje přidat do 50 ml rostlinného oleje. Do koupele se pak dává 20-30 kapek.

Upozornění: Nepoužívejte olej v případě poranění pokožky. Není vhodný pro těhotné ženy a kojence. Vyhněte se kontaktu s očima.

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15, P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur Nepál, www.biosysnepal.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?