Chaudhary Biosys Himalájský masážní olej 10 ml

Chaudhary Biosys Himalájský masážní olej 10 ml

  • Bez DPH 44 Kč

Unikátní kombinace 100% přírodních himalájských olejů v základovém oleji je výborná pro masáž při bolestech svalů, revmatismu, migrénách i únavě a vyčerpání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Himalájský masážní olej z Nepálu od Chaudhary Biosys je unikátní směsí šesti himalájských olejů 100% přírodního původu a základního nosného oleje. Tato kombinace je výborná pro tišení bolestí, pomáhá při celkovém vyčerpání a únavě. Olej lze použít jak samostatně, tak jej přidat do rostlinného oleje nebo koupele.

Masážní olej obsahuje kvalitní himalájské oleje z libavky, kafru, máty, eukalyptu, javoru a citronelly. Ty se v Nepálu používají již po staletí při léčbě svalových bolestí, revmatismu, bolestí hlavy či migrén. Příjemně uvolní tělo a má také příznivé účinky při celkovém vyčerpání a únavě. Směs olejů je vhodná jak pro dospělé, tak pro větší děti.

Dávkování: 2-4 kapky oleje použijte k masáži postiženého místa, a to 3-4krát denně. U dětí pak použijte 2-3 kapky 2-3krát denně. Pro masáž celého těla je vhodné 25-35 kapek oleje přidat do 50 ml rostlinného oleje. Do koupele se pak dává 20-30 kapek.

Upozornění: Nepoužívejte olej v případě poranění pokožky. Není vhodný pro těhotné ženy a kojence. Vyhněte se kontaktu s očima.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Libavka, Kafr, Máta, Eucalyptus, Javor, Citronella, Základní olej

Možné alergeny: Libavka, Kafr, Eucalyptus, Javor, Citronella

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15, P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur Nepál, www.biosysnepal.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

doprodej!

Jarní vánek 10 ml

Směs éterický olejů, jenž vás přenese na rozkvetlou louku zalitou září prvních jarních slunečních paprsků. Jemná bylinně květinová vůně působí velice relaxačně a provoní váš domov.