Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Chaudhary Biosys Himalájský masážní olej 10 ml

Chaudhary Biosys Himalájský masážní olej 10 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Unikátní kombinace 100% přírodních himalájských olejů v základovém oleji je výborná pro masáž při bolestech svalů, revmatismu, migrénách i únavě a vyčerpání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Himalájský masážní olej z Nepálu od Chaudhary Biosys je unikátní směsí šesti himalájských olejů 100% přírodního původu a základního nosného oleje. Tato kombinace je výborná pro tišení bolestí, pomáhá při celkovém vyčerpání a únavě.

Masážní olej obsahuje kvalitní himalájské oleje z libavky, kafru, máty, eukalyptu, javoru a citronelly. Ty se v Nepálu používají již po staletí při léčbě svalových bolestí, revmatismu, bolestí hlavy či migrén. Příjemně uvolní tělo a má také příznivé účinky při celkovém vyčerpání a únavě. Směs olejů je vhodná jak pro dospělé, tak pro větší děti. 

Dávkování: Smíchejte směs éterických olejů s rostlinným olejem v poměru 1 kapka směsi éterických olejů na polévkovou lžíci rostlinného oleje, dobře rozmíchejte.

Upozornění: Nepoužívejte olej v případě poranění pokožky. Není vhodný pro těhotné ženy a děti do dvanácti let věku z důvodu přítomnosti kafru, máty a eukalyptu. Vyhněte se kontaktu s očima.

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15 , P. O. Box 8975 EPC 1352, Lalitpur, Nepál

Nenašli jste to pravé? Co tohle?