Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Chaudhary Biosys Himalájský masážní olej 10 ml

Chaudhary Biosys Himalájský masážní olej 10 ml

Unikátní kombinace 100% přírodních himalájských olejů v základovém oleji je výborná pro masáž při bolestech svalů, revmatismu, migrénách i únavě a vyčerpání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Himalájský masážní olej z Nepálu od Chaudhary Biosys je unikátní směsí šesti himalájských olejů 100% přírodního původu a základního nosného oleje. Tato kombinace je výborná pro tišení bolestí, pomáhá při celkovém vyčerpání a únavě.

Masážní olej obsahuje kvalitní himalájské oleje z libavky, kafru, máty, eukalyptu, javoru a citronelly. Ty se v Nepálu používají již po staletí při léčbě svalových bolestí, revmatismu, bolestí hlavy či migrén. Příjemně uvolní tělo a má také příznivé účinky při celkovém vyčerpání a únavě. Směs olejů je vhodná jak pro dospělé, tak pro větší děti. 

Dávkování: Smíchejte směs éterických olejů s rostlinným olejem v poměru 1 kapka směsi éterických olejů na polévkovou lžíci rostlinného oleje, dobře rozmíchejte.

Upozornění: Nepoužívejte olej v případě poranění pokožky. Není vhodný pro těhotné ženy a děti do dvanácti let věku z důvodu přítomnosti kafru, máty a eukalyptu. Vyhněte se kontaktu s očima.

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15 , P. O. Box 8975 EPC 1352, Lalitpur, Nepál

Nenašli jste to pravé? Co tohle?