Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Superionherbs Hlíva ústřičná, kapsle 90 ks

Superionherbs Hlíva ústřičná, kapsle 90 ks

Značka: Superionherbs
Balení:
590
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Kapsle obsahující dva druhy extraktů z hlívy ústřičné a jsou obohacené o rakytník, který pomáhá podporovat přirozenou imunitu. Jsou také zdrojem polysacharidů, betagklukanů, vitaminu C či rutinu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Hlíva ústřičná od Superionherbs je doplňkem stravy ve formě kapslí, které jsou vhodné i pro vegetariány a vegany. Kapsle v sobě kombinují dva typy extraktů z hlívy, které jsou navíc doplněné o výtažek z rakytníku, a tak jsou zdrojem polysacharidů a betaglukanů, ale i mnoha dalších prospěšných látek. Extrakt z hlívy je zdrojem polysacharidů a betaglukanů, ale i stopových prvků, vitaminů, proteinů, nenasycených mastných kyselin, vlákniny a látek, napomáhajících chránit buňky před účinky oxidačního stresu.

Přidaný výtažek z rakytníku je známý tím, že pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost organismu. Má příznivé účinky na trávení nebo činnost kardiovaskulárního systému a u mužů pozitivně působí na funkci prostaty. Rakytník zároveň patří mezi nejbohatší zdroje vitaminu C, obsahuje ale i další vitaminy (A, D, F, K, vitaminy skupiny B) a rutin. Vitamin C podporuje normální imunitní funkce, podílí se na ochraně buněk před oxidačním stresem. Napomáhá udržet normální tělesnou energii. Funguje jako prekurzor při tvorbě kolagenu, který je důležitý pro dobrý stav pohybového aparátu, zubů, pokožky, cévní soustavy. Podporuje normální energetické spalování. Rutin napomáhá udržovat v kondici oběhový systém.

Dávkování: První týden užívejte 1 kapsli cca. 20 minut před snídaní. Od dalšího týdne přidejte ještě 1 kapsli, kterou užívejte odpoledne mezi jídly.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Imunitní systém

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716 , 110 00, Praha 1, Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: posílení imunity, trávení, únava

Složení:

hlíva ústřičná, Rakytník řešetlákový, HPMC přírodní kapsle
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: posílení imunity, trávení, únava

Složení:

hlíva ústřičná, Rakytník řešetlákový, HPMC přírodní kapsle