Saloos Ho - sho 10 ml

Saloos Ho - sho 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 79 Kč

Éterický olej ze skořicovníku kafrového je účinným přípravkem na uvolnění dýchacích cest. Dlouhodobě ulevuje od bolestí, pomáhá při revmatizmu a zmírňuje nervové vyčerpání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Ho-sho je éterický olej vysoké kvality s komplexními účinky. Pod tímto tajemným názvem se skrývá skořicovník kafrový charakteristický svou typickou kafrovou vůní s balzamickými tóny. Skořicovník kafrový podporuje prokrvení v tkáních a podporuje i účinky dalších éterických olejů či přípravků.

Ho-sho je silice vhodná zejména při dýchacích obtížích, kdy pomáhá pročišťovat dýchací cesty a dlouhodobě udržovat jejich průchodnost. Působí při rýmě, nachlazení i chronických obtížích, jako je například bronchitida či astma. Uvolňuje dýchací trakt a snižuje otok dýchacích cest.

Díky prokrvujícím účinkům lokálně prohřívá tkáně a podporuje tak svalové uvolnění. Pomáhá i od dlouhotrvajících bolestí a je vhodným přípravkem při artróze a revmatizmu. Zároveň působí také na psychiku a mírní nervové vyčerpání.

Revitalizujte duši i tělo

Éterický olej ze skořicovníku kafrového dodá vašemu domovu či kanceláři příjemnou jemně bylinnou vůni, která skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a vytvoří atmosféru plnou energie a života. Vůně skořicovíku revitalizuje vaše tělo i mysl a díky svým přirozeně antiseptickým vlastnostem je vhodná pro dezinfekci interiérů. Ho-sho jemně čistí vzduch a zanechává pouze svěží vůni.

Bojujte proti rýmě

Éterický olej ze skořicovíku brání množení škodlivých mikroosganismů, proto je vhodný k prevenci zejména respiračních onemocnění, a to jak při použít v aromalampě, tak při inhalaci. Zároveň působí podpůrně už při rozvinutých onemocněních dýchacího traktu, kdy pomáhá udržovat průchodnost dýchacích cest, pročišťuje je a nechává vás volně dýchat. 

Proti bolestem a křečím

Éterický olej zároveň podporuje mikrocirkulaci v tkáních, urychluje jejich hojení a regeneraci. Je rovněž vítanou součástí masážních olejů, rychle ulvuje od bolestí namoženého pohybového aparátu a pomáhá uvolnit ztuhlé svalstvo a klouby. Ho-sho také pečuje o zdraví močových cest a pomáhá při psychickém a nervovém vyčerpání.

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Cinnamomum Camphora Oil

Možné alergeny: Cinnamomum Camphora Oil

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, posílení srdeční činnosti, revmatismus a artritida, stres a úzkost

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.