MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Saloos Ho - sho 10 ml

Saloos Ho - sho 10 ml

101
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Éterický olej ze skořicovníku kafrového je účinným přípravkem na uvolnění dýchacích cest. Dlouhodobě ulevuje od bolestí, pomáhá při revmatizmu a zmírňuje nervové vyčerpání.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(5)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Saloos Ho-sho je éterický olej vysoké kvality s komplexními účinky. Pod tímto tajemným názvem se skrývá skořicovník kafrový charakteristický svou typickou kafrovou vůní s balzamickými tóny. Skořicovník kafrový podporuje prokrvení v tkáních a podporuje i účinky dalších éterických olejů či přípravků.

Ho-sho je silice vhodná zejména při dýchacích obtížích, kdy pomáhá pročišťovat dýchací cesty a dlouhodobě udržovat jejich průchodnost. Působí při rýmě, nachlazení i chronických obtížích, jako je například bronchitida či astma. Uvolňuje dýchací trakt a snižuje otok dýchacích cest.

Díky prokrvujícím účinkům lokálně prohřívá tkáně a podporuje tak svalové uvolnění. Pomáhá i od dlouhotrvajících bolestí a je vhodným přípravkem při artróze a revmatizmu. Zároveň působí také na psychiku a mírní nervové vyčerpání.

Revitalizujte duši i tělo

Éterický olej ze skořicovníku kafrového dodá vašemu domovu či kanceláři příjemnou jemně bylinnou vůni, která skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a vytvoří atmosféru plnou energie a života. Vůně skořicovíku revitalizuje vaše tělo i mysl a díky svým přirozeně antiseptickým vlastnostem je vhodná pro dezinfekci interiérů. Ho-sho jemně čistí vzduch a zanechává pouze svěží vůni.

Bojujte proti rýmě

Éterický olej ze skořicovíku brání množení škodlivých mikroosganismů, proto je vhodný k prevenci zejména respiračních onemocnění, a to jak při použít v aromalampě, tak při inhalaci. Zároveň působí podpůrně už při rozvinutých onemocněních dýchacího traktu, kdy pomáhá udržovat průchodnost dýchacích cest, pročišťuje je a nechává vás volně dýchat. 

Proti bolestem a křečím

Éterický olej zároveň podporuje mikrocirkulaci v tkáních, urychluje jejich hojení a regeneraci. Je rovněž vítanou součástí masážních olejů, rychle ulvuje od bolestí namoženého pohybového aparátu a pomáhá uvolnit ztuhlé svalstvo a klouby. Ho-sho také pečuje o zdraví močových cest a pomáhá při psychickém a nervovém vyčerpání.

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej mohou používat těhotné ženy od ukončeného třetího měsíce gravidity v polovičním ředění (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje. Neinhalujte přímo z lahvičky. Je vhodný pro děti od šesti let věku.

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, posílení srdeční činnosti, revmatismus a artritida, stres a úzkost

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Z blogu (5)

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Pozor na vnitřní užívání éterických olejů!

Stálice Saloos

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: