Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Saloos Ho - sho 10 ml

Saloos Ho - sho 10 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Éterický olej ze skořicovníku kafrového je účinným přípravkem na uvolnění dýchacích cest. Dlouhodobě ulevuje od bolestí, pomáhá při revmatizmu a zmírňuje nervové vyčerpání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Saloos Ho-sho je éterický olej vysoké kvality s komplexními účinky. Pod tímto tajemným názvem se skrývá skořicovník kafrový charakteristický svou typickou kafrovou vůní s balzamickými tóny. Skořicovník kafrový podporuje prokrvení v tkáních a podporuje i účinky dalších éterických olejů či přípravků.

Ho-sho je silice vhodná zejména při dýchacích obtížích, kdy pomáhá pročišťovat dýchací cesty a dlouhodobě udržovat jejich průchodnost. Působí při rýmě, nachlazení i chronických obtížích, jako je například bronchitida či astma. Uvolňuje dýchací trakt a snižuje otok dýchacích cest.

Díky prokrvujícím účinkům lokálně prohřívá tkáně a podporuje tak svalové uvolnění. Pomáhá i od dlouhotrvajících bolestí a je vhodným přípravkem při artróze a revmatizmu. Zároveň působí také na psychiku a mírní nervové vyčerpání.

Revitalizujte duši i tělo

Éterický olej ze skořicovníku kafrového dodá vašemu domovu či kanceláři příjemnou jemně bylinnou vůni, která skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a vytvoří atmosféru plnou energie a života. Vůně skořicovíku revitalizuje vaše tělo i mysl a díky svým přirozeně antiseptickým vlastnostem je vhodná pro dezinfekci interiérů. Ho-sho jemně čistí vzduch a zanechává pouze svěží vůni.

Bojujte proti rýmě

Éterický olej ze skořicovíku brání množení škodlivých mikroosganismů, proto je vhodný k prevenci zejména respiračních onemocnění, a to jak při použít v aromalampě, tak při inhalaci. Zároveň působí podpůrně už při rozvinutých onemocněních dýchacího traktu, kdy pomáhá udržovat průchodnost dýchacích cest, pročišťuje je a nechává vás volně dýchat. 

Proti bolestem a křečím

Éterický olej zároveň podporuje mikrocirkulaci v tkáních, urychluje jejich hojení a regeneraci. Je rovněž vítanou součástí masážních olejů, rychle ulvuje od bolestí namoženého pohybového aparátu a pomáhá uvolnit ztuhlé svalstvo a klouby. Ho-sho také pečuje o zdraví močových cest a pomáhá při psychickém a nervovém vyčerpání.

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej mohou používat těhotné ženy od ukončeného třetího měsíce gravidity v polovičním ředění (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje. Neinhalujte přímo z lahvičky. Je vhodný pro děti od šesti let věku.

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, posílení srdeční činnosti, revmatismus a artritida, stres a úzkost

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?