Savon Du Midi Holící mýdlo v plastové krabičce Mediterranean 150 g

Savon Du Midi Holící mýdlo v plastové krabičce Mediterranean 150 g

  • Značka: Savon Du Midi
  • Balení: 150 g
  • Certifikáty: BDIH
  • Info:Zboží je nedostupné.

Holící mýdlo Mistral jemně pění a je připraveno ihned k použití. Rostlinné mýdlo usnadňuje holení, zatímco Aloe vera gel a mandlový olej pečují a hydratují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Holící mýdlo Savon du Midi Mistral jemně pění a je připraveno ihned k použití. Mýdlo je baleno v dóze, kterou vezmete kamkoliv na cesty, a kdykoliv tak jednodušše holící mýdlo použijete. Rostlinné mýdlo usnadňuje holení, zatímco Aloe vera gel a mandlový olej pečují a hydratují.

Výroba mýdel z rostlinných olejů má ve Středomoří velkou tradici, především v Marseille a Provence na jihu Francie. První recepty na rostlinná mýdla jsou staré více než 4000 let. Jako základní ingredience pro tvorbu mýdla se mísily rostlinné oleje s potašem (uhličitanem draselným). Francie se stala centrem výroby mýdel už před mnoha staletími. Zkuste tradiční rostlinné mýdlo vyrobené s láskou a péčí.

„Midi je tam, kde rostou olivovníky.“

Toto jednoduché a jasné prohlášení vyslovil francouzský botanik Louis Emberger. Olivový olej je základem nejznámějších francouzských mýdel typu „Savon de Marseille“. Důležitý obchod s mýdly v zemi oliv dobře vzkvétal. První mýdlová továrna produkující známé „Savon de Marseille“ byla založena v Marseille v roce 1578. Dnes se mýdla vyrábějí z olivového, palmového a kokosového oleje. Tyto oleje se míchají se sodou a poté vaří v obrovských kotlích při 120°C po několik dní. Následuje proces proplachování se slanou vodou. Než se mýdlo začne krájet na bloky, substance potřebuje 48 hodin vysychat.

Použití: Použijte se štětkou nebo vezměte menší množství na prsty a naneste přímo na navlhčenou tvář, kde se mýdlo jemným třením rozpění.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Sodium Palmate1), Sodium Cocoate1), Potassium Palmate1), Potassium Cocoate1), Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil1), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel1), Parfum2), Sodium Chloride, Geraniol2), Limonene2), Linalool2)

1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils

Možné alergeny: Parfum, Geraniol, Limonene, Linalool

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: bez parabenů, bez SLS a SLES, vhodné pro vegany

Výrobce: Savon Du Midi, Bd. de la Lironde 1005, F-34980 Montferrier-sur-Lez Francie, tel: +33-0-4.67.59.92.26, www.savon-du-midi.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?