Biopurus Hroznový olej 500 ml

Biopurus Hroznový olej 500 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 500 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Hroznový olej je vyráběný z jader hroznového vína a přejímá jeho vlastnosti. Je antioxidační, příznivě působí na kardiovaskulární systém, obnovuje funkčnost cév a upravuje hladinu cholesterolu. Hroznový olej Biopurus je možné používat vnitřně i zevně. Dejte si lžičku hroznov&eac

Hroznový olej je vyráběný z jader hroznového vína a přejímá jeho vlastnosti. Je antioxidační, příznivě působí na kardiovaskulární systém, obnovuje funkčnost cév a upravuje hladinu cholesterolu. Hroznový olej Biopurus je možné používat vnitřně i zevně.

Dejte si lžičku hroznového oleje do salátu každý den. Hroznový olej je možné využít i pro smažení, ale jeho použití ve studené kuchyni je mnohem vhodnější, protože si tak zachovává své původní vlastnosti.

Jako kosmetický olej je hroznový olej vhodný i pro mastnou pleť, díky řídké konzistenci se okamžitě vsakuje a vstřebává do pleti. Působí na elasticitu kůže, hydratuje a chrání před volnými radikály. Předchází předčasnému stárnutí pokožky.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?