Argital Hypoalergenní pleťové tonikum s violkou 100 ml

Argital Hypoalergenní pleťové tonikum s violkou 100 ml

  • Bez DPH 430 Kč

Hypoalergenní tonikum s violkou a gelem ze zeleného jílu vhodné na citlivou pleť. Vyrovnává funkce pleti, rozjasňuje, tonizuje. Skvělé na pleť postiženou ekzémy, dermatitidou, akné, nebo rosaceou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hypoalergenní tonikum Argital pečuje o přecitlivělou pleť trpící na nejrůznější kožní problémy, jako jsou ekzémy, akné, rosacea, dermatitida a různé druhy vyrážek. Nejenom že harmonizuje barevný tón pleti, ale také mírní pnutí i svědění pokožky a aktivně pomáhá hojit kožní problémy.

Pleťové tonikum pečuje o potřeby citlivé pokožky náchylné k častému začervenání, podráždění i výskytu alergií, a současně pokožku spolehlivě dočišťuje od nečistot i zbytků make-upu. Tonikum v sobě spojuje zklidňující výtažky z růže, meduňky a vilínu viržinského společně s levanudlí, měsíčkem lékařským, arnikou a mnohými dalšími.

Bylinky pokožku nejenom šetrně dočišťují, ale také harmonizují její funkce, napomáhají její regeneraci a zároveň udržují pokožku vláčnou a pružnou. Tonikum je navíc obohaceno o zelený jíl, který působí přirozeně protizánětlivě, podrážděnou pleť harmonizuje a zklidňuje. Hypoalergenní tonikum pokožku spolehlivě čistí a současně léčí kožní problémy.

Použití: Aplikujte na pleť přímo nastříkáním, nebo pomocí vatového tamponu. Používejte ráno a večer vždy na předem vyčištěnou pleť.

Tip: Tonikum je baleno ve skleněné lahvičce se sprejovým aplikátorem pro snadnou a pohodlnou aplikaci na pleť. Po nastříkání můžete tonikum do pleti vtisknout dlaněmi, čímž napomůžete zvýšit cirkulaci krve v pleti a posílit funkce pleti.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

*** / Jana 14. 3. 2016 14:54

Tonikum je sice dražší, ale zakoupila jsem z důvodu stále viditelnějších cévek na nose. Celkový dojem dobrý, tonikum nevtíravě voní, okamžitě se vstřebává a pleť je po něm odpočatá. Těžko říct, jestli problém rozšířených cévek jde vůbec řešit kosmetikou, ale v každém případě mám minimálně dojem, že pleti dopřávám péči navíc.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?