Nobilis Tilia Inhalační tyčinka proti nevolnosti 1 ks

Nobilis Tilia Inhalační tyčinka proti nevolnosti 1 ks

  • Bez DPH 90 Kč

Inhalační tyčinka proti nevolnosti vám poskytne úlevu ve chvílích, kdy se necítíte z jakéhokoliv důvodu dobře. Éterické oleje upravují zažívání, zmírňují křeče a uvolňují nepříjemný tlak v podbřišku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Inhalační tyčinka proti nevolnosti Nobilis Tilia poskytne úlevu ve chvílích, kdy se necítíte z jakéhokoliv důvodu dobře. Éterické oleje upravují zažívání, zmírňují křeče a uvolňují nepříjemný tlak v podbřišku. Aromaterapeuticky působí také na vaši mysl a uvolňují napětí ze stresu, který často způsobuje žaludeční nevolnost.

Inhalační tyčinka s obsahem éterických olejů je skvělým pomocníkem při žaludečních nevolnostech a pocitech na zvracení. Je vhodná při cestovní nebo těhotenské nevolnosti. Svěží vůně zklidňuje a uvolňuje. Pomáhá získat ztracenou sebejistotu i při trémě před zkouškou či veřejným vystoupením. Inhalační tyčinka má protiinfekční účinky a díky svému šetrnému složení je vhodná i pro děti.

Pomocník do kapsy či do kabelky

Tato inhalační tyčinka se směsí éterických olejů je vhodným zachráncem ve chvílích, kdy vás přepadne náhlá nevolnost. Díky své miniaturní velikosti se vejde do každé kapsy či kabelky a oceníte ji také na cestách coby první pomoc. Praktická inhalační tyčinka je rychle připravena k použití a poslouží v mnoha situacích, kdy potřebujete rychle pomoci.

Pro celou rodinu

Nevolnosti nás mohou potkat kdykoliv. Inhalační tyčinku tak oceníte například při cestování, kdy často dochází k takzvané kinetóze neboli nevolnosti z pohybu. Inhalační tyčinka se tak skvěle uplatní při vašich cestách autem, autobusem či letadlem. Je účinná rovněž při nevolnostech během těhotenství, kdy nezatěžuje vaše tělo jako léky a pomáhá během několika vteřin.

Rychlá úleva

Směs éterických olejů v této tyčince nejen, že zmírňuje nevolnost, ale zároveň působí také proti křečím, bolestem a nepříjemnému tlaku v podbřišku. Tyčinka pomáhá také při nevolnosti z úzkosti či stresu. Obsahuje pouze čisté přírodní éterické oleje, které působí na vaše tělo i mysl. Díky absenci přidaných syntetických látek tak svoje tělo zbytečně nezatěžujete chemikáliemi.

Použití: Přiložte k nosu a inhalujte kdykoliv podle potřeby.

Upozornění: Inhalační tyčinka není vhodná pro děti do tří let.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Přírodní esenciální oleje

Možné alergeny: Přírodní esenciální oleje

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.