Nobilis Tilia Inhalační tyčinka proti stresu 1 ks

Nobilis Tilia Inhalační tyčinka proti stresu 1 ks

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 1 ks
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 90 Kč

Inhalační tyčinka proti stresu je určena pro uvolnění a relaxaci. Směs éterických olejů v tyčince zlepšuje náladu, osvěžuje a uvolňuje mysl. Vůně dodává radost a optimismus.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Inhalační tyčinka proti stresu Nobilis Tilia je určená pro uvolnění a relaxaci. Směs éterických olejů v tyčince zlepšuje náladu, osvěžuje a uvolňuje mysl. Vůně působí na subjektivní pocity, dodává radost a optimismus.

Pravidelné používání inhalační tyčinky účinně ulevuje při nervovém vypětí organismu, zmírňuje nervozitu a stres. Působí i proti úzkosti a melancholismu. Pomáhá při předmenstruačním napětí, nechutenství a poruchách zažívání nervového původu.

Praktický pomocník

Tato inhalační tyčinka bude vaším statečným zachráncem ve chvílích nadměrného, stresu, úzkosti či duševního vypětí. Díky své drobné velikosti a praktickému balení se vejde do každé kapsy či kabelky a oceníte ji jak doma, tak v práci či ve škole. Inhalační tyčinka je rychle připravena k použití a poslouží v mnoha situacích, kdy potřebujete rychlou úlevu.

Bojujte se stresem

Inhalační tyčinka vám vždy rychle přispěchá na pomoc a její účinky se dostavují během chvilky. Oceníte ji například ve stresujícím zaměstnání nebo v náročnějších životních obdobích. Éterické oleje pomáhají zmírnit vnitřní napětí a přinášejí úlevu pro vaši psychiku. Zmírňují dopady stresu na váš organismus, pomáhají při vysokém tlaku či pocitu bušení srdce.

Rychlá pomoc

Směs éterických olejů tak pomáhá ve všech náročných situacích, působí rovněž proti úzkostem či trémě. Svěží vůně navíc revitalizuje vaši mysl a dodává potřebnou energii. Tyčinka obsahuje pouze čisté přírodní éterické oleje, které působí na vaše tělo i mysl. Díky absenci přidaných syntetických látek tak svoje tělo zbytečně nezatěžujete chemikáliemi.

Použití: Přiložte k nosu a inhalujte kdykoliv podle potřeby.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti mladší 3 let.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Přírodní esenciální oleje

Možné alergeny: Přírodní esenciální oleje

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.