Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

English Tea Shop Intenzivní Chai

English Tea Shop Intenzivní Chai

Skladem na pobočce

Lahodný, intenzivní bezkofeinový čaj smíchaný z tradičních bylinek a koření, plný robustní, zemité chutě.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bezkofeinový bylinný čaj Intenzivní Chai značky English Tea Shop se skvělou zemitou chutí je smíchaný z tradičních bylinek a koření. Obsahuje voňavou skořici, léčivý zázvor, kurkumu, kardamom, hřebíček, fenykl, pepř a lékořici.

Skořice má silnou kořeněnou vůni, velmi intenzivně prohřívá a chutná lehce do sladka. Mezi její hlavní funkce patří prohřívání, zmírňuje tak svalové tenze, ulevuje od bolesti, pomáhá regenerovat pokožku a také urychluje detoxikační procesy. 

Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

Příprava: Sáček s čajem vložte do hrnku, zalijte 200 ml vroucí vody a nechte 2-3 minuty louhovat.

Tip: Pro přípravu ledového čaje zalijte 6 sáčků čaje 500 ml vroucí vody. Nechte louhovat 5-6 minut a poté přidejte ještě 500 ml horké vody. Nechte vychladit. Před podáváním můžete přidat kostky ledu a libovolně osladit.

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Skořice1) (44 %) , Zázvor1) (19 %) , Kurkuma1) (7 %) , kardamon1) (6 %) , Fenykl1) (6 %) , Černý Pepř1) (6 %) , Hřebíček1) (5 %) , lékořice1) (5 %) , Přírodní příchuť (2 %)

1) Bio

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?