Prohlédněte si vaše seznamy přání

Taoasis Jalovec, Bio 5 ml

Taoasis Jalovec, Bio 5 ml

Éterický olej má povzbuzující účinky, snižuje dopady stresu a je vhodný při infekčních onemocněních či zánětech. Mírní bolesti svalů a kloubů a má dezinfekční účinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Éterický olej Jalovec od Taoasis výrazně kořeněnou vůni, která úžasně povzbudí tělo i psychiku. Je vhodný také k provonění domova či kanceláře. Pomáhá neutralizovat nepříjemné pachy a dezinfikuje vzduch, krásně ho provoní a osvěží. Vůně jalovce vykouzlí přátelskou atmosféru plnou energie a slouží také jako účinné afrodiziakum.

Kořeněný jalovec s jemně bylinkovými tóny pomáhá snižovat dopady stresu na náš organismus, působí proti nervozitě a zahání špatnou náladu. Používá se při infekčních onemocněních, jako je například chřipka. Podporuje tvorbu hlenu a usnadňuje jeho vykašlávání, a díky tomu čistí dýchací cesty. Jalovec se rovněž osvědčil při zánětech močových cest. Zmírňuje jejich bolesti a krásně je uvolní.

Díky svým silně antiseptickým a dezinfekčním účinkům je jalovec vhodný jako podpora léčby veškerých zánětů. Jalovcový éterický olej dále podporuje zdravé prokrvení tkání a přispívá k jejich lepšímu hojení i celkové regeneraci. Můžete ho vyzkoušet také v případě, že vás trápí bolesti svalů a kloubů. Uvolní jejich zatuhlost a zmírní nepříjemné bolesti.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 10 let věku. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?